$
בורסת ת"א

אילן מלמד ימונה למנכ"ל החדש של נילית

מלמד, שכיהן בשבע השנים האחרונות כמנכ"ל חטיבת הפלסטיקה של החברה, יכנס לתפקיד שאויש בשנה האחרונה באופן זמני על ידי לוי - לאחר שהמנכ"ל הקודם, ציון גינת, עזב

אמיר רוזנבאום 11:4828.05.17

דירקטוריון חברת נילית בראשותו של בעל השליטה מיכאל לוי הודיע היום (א') על מינויו של אילן מלמד לתפקיד המנכ"ל. מלמד, שכיהן בשבע השנים האחרונות כמנכ"ל חטיבת הפלסטיקה של החברה, יכנס לתפקיד שאויש בשנה האחרונה באופן זמני על ידי לוי - לאחר שהמנכ"ל הקודם, ציון גינת, עזב.

 

העזיבה של גינת באוגוסט אשתקד באה בשנת שיא של נילית, אבל מקורבים לחברה סיפרו כי החברה לא עמדה בציפיות של לוי. בנובמבר שנה שעברה מכרה נילית את חטיבת הפלסטיק ב־230 מיליון דולר לתאגיד הענק האמריקאי סלאניס.

 

"אני שמח מאוד על האפשרות שיש לנילית למנות לתפקיד המנכ"ל מנהל שנמצא איתנו כבר שנים רבות. אילן הצטרף לנילית לפני למעלה משבע שנים ועשה עבודה מצוינת. אני משוכנע שהוא האדם המתאים ביותר לתפקיד", אמר לוי.

 

נילית, יצרנית פולימרים וסיבי ניילון, היא מהיצואניות המובילות בישראל ומייצאת כ-95% מתוצרתה ליותר מ- 70 מדינות בעולם ולמעלה מאלף לקוחות. נילית היא מהחברות המרכזיות בעולם בייצור סיבי ניילון לתעשיית הטקסטיל. החברה נוסדה בשנת 1971 במגדל העמק על ידי משפחת לוי. מיכאל לוי משמש כיו"ר החברה. בנק לאומי מחזיק ב-20% ממניות נילית, באמצעות לאומי פרטנרס. החברה מעסיקה כ-1300 עובדים במגוון רחב של תפקידים, כ-700 מתוך עובדי החברה עובדים במפעל מגדל העמק הנחשב מהגדולים מסוגו בעולם. לנילית מפעלים נוספים, בארצות הברית, סין וברזיל.

 

אילן מלמד אילן מלמד צילום: יח"צ

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x