$
פרסום ושיווק

טאבולה חתמה על הסכם שותפות ל-3 שנים עם אתר כלכליסט

אדם סינגולדה מייסד ומנכ"ל טאבולה בישראל: "אני מאוד נרגש להרחיב את העשייה המשותפת עם קבוצת ידיעות אחרונות ולהמשיך את ההשקעה ארוכת הטווח של טאבולה בישראל"

כלכליסט 11:0307.03.21

טאבולה וכלכליסט מכריזות על חתימת הסכם שותפות ארוך טווח במסגרת הארכת שיתוף הפעולה האסטרטגי עם קבוצת ידיעות אחרונות ואתר ynet ב-3 שנים נוספות.

 

הרחבת הפעילות והוספת אתר כלכליסט לרשת הפאבלישרים של טאבולה מגיעה לאחר 4 שנים של שותפות קרובה עם קבוצת ידיעות אחרונות - במסגרתה סיפקה הפלטפורמה של טאבולה המלצות תוכן למיליוני משתמשים חודשיים.

 

הטכנולוגיה של טאבולה, אשר מבוססת על בינה מלאכותית, תסייע לאתר כלכליסט להגדיל את מספר הקוראים ולייצר הכנסות משמעותיות מתוכן ממומן וממודעות וידאו, תוך כדי מתן חווית תוכן איכותית ואופטימלית לקוראים.

 

"אני מאוד נרגש להרחיב את העשייה המשותפת עם קבוצת ידיעות אחרונות ולהמשיך את ההשקעה ארוכת הטווח של טאבולה בישראל", כך אמר אדם סינגולדה מייסד ומנכ"ל טאבולה בישראל. "אנו מנפיקים את טאבולה ובדיוק התראיינתי לכלכליסט ואמרתי ש-13 שנים אחרי שהקמתי את טאבולה, אני מרגיש שזו הבר-מצווה שלנו ועכשיו אני גאה בכך שבאמצעות שותפות זו נוכל להעשיר את חווית הגלישה של קוראי כלכליסט, להנגיש להם תכנים נוספים ולספק להם ערך מוסף".

 

טאבולה מאפשרת לגולשים ברחבי הרשת הפתוחה (Open Web) לגלות תכנים חדשים שעשויים לעניין אותם. על ידי שימוש בטכנולוגיית בינה מלאכותית, פלטפורמת המלצות התוכן של טאבולה מייצרת לבעלי נכסים דיגיטליים וביניהם אתרי תוכן, מכשירים מקוונים ואפליקציות.  

 

 

אדם סינגולדה אדם סינגולדה

x