שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

פרסום ראשון

שילב: רוני דוהן ימונה למנכ"ל במקום ירון כרמון

דוהן משמש כסמנכ"ל הכספים של רשת מוצרי התינוקות מקבוצת פוקס, ובשנתיים האחרונות גם כמשנה למנכ"ל; יחליף את כרמון שמשמש בתפקיד מזה שנה וחצי

אורנה יפת 19:4505.12.19
שילב ממנה מנכ"ל מתוך הבית. רוני דוהן סמנכ"ל הכספים של רשת מוצרי התינוקות מקבוצת פוקס, מונה לתפקיד המנכ"ל. כך נודע ל"כלכליסט". דוהן יחליף את המנכ"ל היוצא ירון כרמון, ששימש בתפקיד בשנה וחצי האחרונות ופרש מהחברה לאחר כשנה וחצי מאז מינויו.

 

 

 

דוהן, בן 50, רואה חשבון בהשכלתו, עובד ברשת שילב 19 שנים ובין היתר שימש כחשב החברה ואחראי על מחלקת הלוגיסטיקה, מערכות מידע וכספים. הוא משמש בשנתיים האחרונות בתפקיד משנה למנכ"ל במקביל להיותו סמנכ"ל הכספים, תפקיד אותו הוא ממלא עוד מתקופת הבעלים הקודמים, איציק ושושי אורן. כאשר שילב נמכרה לרונן אלעד, הוא שימש כממלא מקום מנכ"ל זמני לצידה של כרמית אלעד, מבעלי החברה, עד למיזוג עם קבוצת פוקס ולמינוי מנכ"ל קבוע.

 

 

רוני דוהן רוני דוהן צילום: יח"צ

 

 

חנות של שילב חנות של שילב צילום: יריב כץ

 

באפריל 2018 רכשה קבוצת פוקס, בראשותו של הראל ויזל, 50% מהבעלות על רשת שילב בתמורה ל-37.5 מיליון שקל. לתפקיד המנכ"ל מונה אז כרמון, שהיה בעבר מנכ"ל אלביט קמעונאות והוביל את מכירת רשת מנגו הספרדית לקבוצת פוקס.

 

רשת שילב נוסדה בשנת 1974 ונחשבת לרשת מוצרי תינוקות מובילה בארץ, הן מבחינת גודלה והן ברמת המוצרים שהיא משווקת. יחד עם זאת הרשת ממוצבת כרשת בעלת מחירים גבוהים ביחס למתחרות בשוק. בשנים האחרונות היא מתמודדת עם תחרות חזקה מצד רשתות מוזלות למוצרי תינוקות כמו בייבי סטאר ומוצצים.

x