$
פרסום ושיווק

רמי לוי מאשר: ירכוש 7 סניפים של מגה תמורת 38 מיליון שקל

רמי לוי אישר את חשיפת כלכליסט ודיווח לבורסה על רכישת הסניפים בערים בני ברק, חדרה, חיפה, יקנעם, אור יהודה, נצרת, ופתח תקוה. הסכום משקף כ- 5.4 מיליון שקל בממוצע לחנות

נורית קדוש 10:1420.07.15

בהמשך לחשיפת כלכליסט, אישר רמי לוי בדיווח לבורסה כי ירכוש 7 סניפים של מגה תמורת 38 מיליון שקל. הסכום משקף כ- 5.4 מיליון שקל בממוצע לחנות. הסניפים הנרכשים הם בערים: בני ברק, חדרה, חיפה, יקנעם, אור יהודה, נצרת, ופתח תקוה. השלמת העסקה מותנית במספר תנאים מתלים לרבות אישור הממונה על ההגבלים העסקיים והגעה להסכמי שכירות חדשים עם בעלי הנכסים לאחר משא ומתן איתם ובהתאם לתנאים המקובלים על החברה.

 

לוי המפעיל לפני הרכישה 34 סניפים וצפוי לפתוח מלבד הסניפים הנרכשים עוד 3 סניפים חדשים עד סוף הרבעון הרביעי של 2015. בשנת 2015 כבר פתחה החברה חמישה סניפים חדשים ברכישת הסניפים החדשים ובפתיחת הסניפים החדשים הרשת לא תיצור קניבליזציה ללקוחותיה הקיימים, שכן מדובר בכניסה לאזורים חדשים שהרשת לא פועלת בהם.

 

רמי לוי רמי לוי צילום: בלומברג

 

לדברי לוי ״אנו ממשיכים לדבוק בתכנית האסטרטגית להרחיב את נתח השוק באמצעות רכישת סניפים ופתיחת סניפים חדשים באזורים בהם איננו פועלים. בעסקה הנוכחית החברה ניצלה הזדמנות לרכוש 7 סניפים במיקומים שבחרנו בקפידה ותעסיק כאלף עובדים בשבעת הסניפים החדשים, יותר מכפל כמות העובדים שהועסקו בסניפים אלה. בכך, הרשת קצרה את הזמן וצמצמה את המשאבים הנדרשים בפתיחת כמות זהה של סניפים. יצוין, כי אנו מעריכים שניתן לשפר את פעילות הסניפים תוך זמן קצר, וזאת על סמך התבססות על הידע והניסיון של הרשת, ושילוב עם הפלטפורמה התפעולית הקיימת שלנו.

 

רשת רמי לוי סיכמה את הרבעון הראשון של שנת 2015 עם עלייה של כ- 16% בהכנסות לכ- 944.3 מיליון שקל, לעומת כ- 812.8 מיליון שקל בזכות פתיחת חנויות חדשות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x