$
פרסום ושיווק

פרסום ראשון

הנאמנים ימליצו למכור את אופיס דיפו לצחי פישביין

עם זאת המלחמה על הרשת רק החלה – אבי מלכה וקבוצתו צפויים לערער על ההחלטה לביהמ"ש, לאחר שהציעו סכום גבוה יותר תמורת הפעילות

גיל קליאן 20:4929.01.13

אחרי 3 ימים של הליכי התמחרות בין הקבוצות המתמודדות – נאמני אופיס דיפו עורכי הדין ישראל בכר ודוד פורר החליטו כי ימליצו בפני בית המשפט למכור את פעילות רשת הציוד משרדי והאלקטרוניקה לצחי פישביין, ממייסדי הרשת, ואפי רוזנהויז, מנכ"ל שופרסל לשעבר. השניים הציעו 35 מיליון שקל תמורת 34 סניפים ואופציה ל-6 נוספים.

 

 

בימים האחרונים התנהל הליך התמחרות צמוד בין רוזנהויז ופישביין לבין הקבוצה של אבי מלכה והמשקיע החרדי שלו, שניסו לקנות את הרשת בעבר ולא הצליחו להגיע להסכמות בעניין עם בנק מזרחי, הנושה הגדול של אופיס דיפו מבין הבנקים. הנאמנים בחרו להעניק את המלצתם לפישביין ורוזנהויז, וזאת למרות שקבוצת מלכה הציעה סכום גבוה יותר תמורת פעילות הרשת. לאור כך, נראה שעדיין לא נאמרה המילה האחרונה בהליך – ומלכה לפחות צפוי לערער על המלצת הנאמנים.

 

כעת צפויים הנאמנים, יחד עם עו"ד ליזה חדש שייצגה את עובדי הרשת, לפנות למשכירי הסניפים והמרכז הלוגיסטי של אופיס דיפו על מנת לקבל את אישורם להצעת פישביין ורוזנהויז, ולאחר מכן ביום חמישי לפנות לבית המשפט על מנת שייתן אף הוא את ברכת הדרך לרכישה. עם זאת, בית המשפט צפוי לקבל ערעורים על ההחלטה הרבה קודם לכן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x