$
פרסום ושיווק

בלעדי לכלכליסט

צחי פישביין ואפי רוזנהויז צפויים להגיש הצעה משותפת לרכישת אופיס דיפו

לא ברור אם השניים יגישו הצעה לבדם או עם משקיעים נוספים. פישביין היה אחד מיזמי הרשת וחתום על כניסתה המוצלחת לישראל. רוזנהויז היה בתפקידו האחרון מנכ"ל רשת שופרסל. חר יחול המועד האחרון להגשת הצעות לרכישת אופיס דיפו

גיל קליאן 19:1016.01.13

צחי פישביין צפוי להגיש הצעה משותפת עם מנכ"ל שופרסל לשעבר, אפי רוזנהויז, לרכישת אופיס דיפו. כך העריכו היום גורמים המקורבים למכרז למכירת הרשת שנקלעה להקפאת הליכים.

 

 

לא ברור אם השניים יגישו הצעה לבדם או עם משקיעים נוספים. ביום חמישי שעבר נראו השניים יושבים בבית קפה בצהלה, ופישביין עצמו נראה מסייר בשבועות האחרונים בסניפי הרשת.

 

מחר יחול המועד האחרון להגשת הצעות לרכישת אופיס דיפו. זאת, לאחר שנדחה בשבוע. בית המשפט אישר את הקפאת ההליכים לרשת שהיתה בבעלות קבוצת המשביר לצרכן של רמי שביט עד סוף החודש. כמו כן, נאמני הרשת ביקשו מבית המשפט לסגור כ-6 סניפים מפסידים של מהרשת שהוגדרו כנכסים המכבידים על פעילותה.

 

פישביין היה אחד מיזמי רשת אופיס דיפו וחתום על כניסתה המוצלחת לישראל. פישביין הוזעק לניהול הרשת בפברואר 2012 אחרי שהתגלו בה "טעויות חשבונאיות" שחייבו את המשביר למחיקות של מיליוני שקלים – אך תקופת ניהולו לא מנעה את הגעתה של הרשת להקפאת הליכים.

 

רוזנהויז היה בתפקידו האחרון מנכ"ל רשת שופרסל, ופרש בתחילת 2012 יחד עם מנהל העסקים הראשי ריצ'י האנטר. כנגד רוזנהויז מתנהל עדיין משפט תחת אישום מרשות ההגבלים כי ניסה לעצור מבצע של מגה באמצעות הפעלת לחץ על ספקים.

 

רוזנהויז סירב להגיב לידיעה. את תגובתו של פישביין לא ניתן היה להשיג.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x