$
פרסום ושיווק

טופשופ מורידה מחירים ב-15%-20%

קבוצת סקאל הודיעה על הורדת מחירים ברשת החנויות. בכיר בענף: "כולם עושים משלוחים לישראל. אין סיבה לשלם יותר מבארה"ב או אירופה"

גיל קליאן 18:4329.10.12
קבוצת סקאל הודיעה היום (ב') על הורדת מחירים של 15%–20% ברשת החנויות טופשופ (Topshop) הכוללת את המותגים טופשופ, מיס סלפרידג' ודורותי פרקינס. המהלך מגיע על רקע רצונה של הרשת להגדיל מכירות ונתח שוק - וככל הנראה גם מתוך הבנה שאין עוד יכולת אמיתית לגבות מלקוח האופנה הישראלי פרמיה על מוצרים זהים שנמכרים בארץ ובחו"ל.

 

"היום כל אחד יכול להזמין את המותג החביב עליו באינטרנט, וכולם עושים משלוחים לישראל. אין סיבה לשלם יותר מבארה"ב או אירופה על מותג בינלאומי. פריט שעולה 10 דולרים בארה"ב צריך להימכר כאן ב־39.9 שקל. זה המצב כיום ואין מה לעשות", אמר ל"כלכליסט" אחד הבכירים בענף האופנה הישראלי. עם זאת, גם אחרי ההוזלה הקרובה שאמורה להיכנס לתוקף ב־4 בנובמבר, מחירי הרשת בישראל יישארו גבוהים מהמחירים באירופה.

 

כמו כן, לעת עתה לא יכלול המהלך של סקאל מותגים בינלאומיים אחרים שהוא מייבא, כמו למשל טומי הילפיגר, קוויקסילבר, אוניל ואברקרומבי אנד פיץ'. זאת ככל הנראה על רקע הצורך להשיג את הסכמת החברות הבינלאומיות להורדת מחירים. עם זאת, לא מן הנמנע כי מהלך זה יהיה סנונית ראשונה להורדת מחירים גם ברשתות נוספות.

 

טופשופ הוקמה באנגליה ב־1964 וכיום מפעילה יותר מ־3,500 חנויות ברחבי העולם. ב־2003 נפתח הסניף הראשון של רשת טופשופ בישראל בקניון רמת אביב, וכיום הרשת מונה עשרה סניפים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x