$
פרסום ושיווק

בלעדי ל"כלכליסט": חיים סקאל מתכנן לפתוח חנויות אברקרומבי גם ברוסיה ובהודו

סקאל יפעיל את החנויות באמצעות זכיינים. לפני כשבועיים פתח שלושה סניפים ראשונים של אברקרומבי אנד פיץ' בישראל

אורנה יפת 09:3922.11.11

חיים סקאל עתיד להעתיק את הקונספט של חנויות אברקרומבי אנד פיץ' (A&F) שנפתחו בישראל תחת השם A&F Brand Factory Store גם לרוסיה ולהודו - כך נודע ל"כלכליסט". עוד נודע כי סקאל מתכנן לפתוח את החנויות באמצעות זכיינים ולא בהפעלה ישירה. סקאל הוא בעל הזיכיון להפצת מוצרי אברקרומבי

אנד פיץ' ברוסיה, בדרום אפריקה ובמזרח אירופה, וכיום הוא מפיץ את המותג במדינות אלו בסיטונאות.

 

לפני כשבועיים פתח סקאל שלושה סניפים ראשונים של A&F Brand Factory Store בישראל - בקניון רמת אביב, בקניון ארנה בהרצליה ובשדרות ממילא בירושלים. ל"כלכליסט" נודע כי סקאל מתכנן לפתוח בישראל שבע חנויות נוספות של A&F בתקופה הקרובה, בין השאר בקניון יקנעם; בפארק הקרח באילת שייפתח במרץ 2012; ובתל אביב.

 

אברקרומבי אנד פיץ' העולמית אמנם התכחשה להיותה אחראית לפתיחת שלוש החנויות הראשונות בישראל, וטענה כי אלו אינם סניפים רשמיים של החברה, ואולם גורמים בענף הקניונים אומרים כי לסקאל (המחזיק בזיכיון לשווק את המותג בישראל באמצעות סקאל הולדינגס) יש חוזה עם אברקרומבי אנד פיץ' העולמית המקנה לו זכות לפתוח חנויות תחת השם A&F Brand Factory Store בקונספט הישראלי, הכולל עודפים לצד דגמים עדכניים. כפי שפורסם ב"כלכליסט", לפתיחת שלוש החנויות הראשונות בישראל נלוו גורמים מטעם החברה העולמית, שפיקחו על סידור המדפים. גם שבע החנויות הבאות ייפתחו בליווי מלא של החברה העולמית.

 

בחנויות בישראל נמכרים גם פריטים של מותג ההלבשה העילית הוליסטר ומותג ההלבשה התחתונה Gilly Hicks. ל"כלכליסט" נודע כי הקונספט הישראלי הוא פיילוט ראשון שעורכת החברה העולמית, ואם הוא יצליח, הוא עתיד להתרחב למדינות נוספות.

 

דובר סקאל הולדינגס סירב להגיב לידיעה.

 

לכתבה באנגלית לחץ כאן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x