$
פרסום ושיווק

רשמי: יוניון מדיה - חברת המדיה החדשה של שלמור-אבנון-עמיחי

בעקבות פירוקה של יונייטד הודיע שלמור על הקמת חברת מדיה שתנוהל על ידי אורן יוניוב. משרד הפרסום ראובני-פרידן הודיע בשבוע שעבר על הקמת חברת מדיה עצמאית בשם מרקיורי

מיטל זדה 14:5903.11.08

עכשיו זה רשמי: שלמור-אבנון-עמיחי וראובני-פרידן החלו לפעול עם שתי חברות מדיה נפרדות, במקום יונייטד המשותפת.

 

בעקבות פירוקה של יונייטד ע"י הממונה על ההגבלים העסקיים, הודיע היום משרד הפרסום שלמור-אבנון-עמיחי על הקמת חברת UNION MEDIA, שתנוהל ע"י אורן יוניוב.

 

בשבוע

שעבר פורסם כי ראובני-פרידן יקימו חברת מדיה משלהם בשם מרקיורי, שתנוהל ע"י ישראל דיאמנט.

 

שתי החברות יחלו לפעול מתחילת חודש נובמבר, שכן הארכה שניתנה למשרדי הפרסום להפעיל את יונייטד, היתה עד מועד זה. הקמת שתי החברות היא שלב נוסף בסאגה המתמשכת בין שני משרדי הפרסום ובעלי מניותיהם.

 

כזכור, הממונה על ההגבלים העסקיים החליטה שלא להאריך את תוקפו של הפטור הניתן ליונייטד, שפג בחודש אוגוסט השנה. ברשות להגבלים סברו כי במידה ויחודש הפטור, הוא יפגע בתחרות הקיימת היום בשוק רכש המדיה בישראל.

 

בעלי המניות ביונייטד החליטו בסופו של דבר שלא לערער על החלטת הממונה והודיעו על פירוקה. אך בשלב הזה התגלע סכסוך חריף בין אודי פרידן (מבעלי ראובני-פרידן) לבין רמי שלמור ואורן יוניוב. פרידן האשים את השניים שמטרתם היא לפרק את יונייטד ולהקים על חורבותיה חברת מדיה עצמאית. הוא אף פנה לבית המשפט בבקשה לקבל צו מניעה כנגד העסקתו של יוניוב בחברת מדיה חדשה של שלמור. בשלב זה טרם התקבלה תשובת בית משפט אם אכן ינתן צו שימנע את העסקתו של יוניוב בחברה החדשה.

 

עתה כאמור החלו שתי החברות לפעול, כאשר השאלה הגדולה היא לגבי עתידו של תקציב אורנג', האם הוא ירוכז כולו באחת מחברות המדיה או יחולק בין שתי החברות, שכן תקציב הקריאייטיב מחולק בין שני המשרדים ונחשב לאחד משני תקציבי המדיה הגדולים של יונייטד.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x