סגור
אהוד ברק ישראל דמוקרטית יולי 2019
אהוד ברק (צילום: רויטרס)

הג'וב החדש של אהוד ברק: יו"ר משותף בשחל טלרפואה

החברה הישראלית הבינלאומית פועלת בתחום הרפואה מרחוק ומספקת מענה בזמן אמת. ברק: "בכוונתי להצטרף למימוש הצמיחה הגלובלית של החברה, בעיקר בארה"ב ובגרמניה, ולקחת חלק בפעילויות של צוות הניהול הבכיר כמובילה עולמית בתחום הטלרפואה"

שחל טלרפואה הודיעה היום (ה') כי ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק ימונה ליו"ר משותף בחברה לאחר אישור אסיפה כללית מיוחדת של בעלי המניות שידונו באישור תנאי ההעסקה. ברק משמש גם כיו"ר חברת מוצרי הקנאביס אינטרקיור שנסחרת בת"א.
שחל טלרפואה היא חברה ישראלית בעלת פעילות בינלאומית, המובילה את תחום הרפואה מרחוק ומספקת מענה בזמן אמת. החברה שנסחרת בבורסת ציריך בשוויץ בשווי שוק של 249 מיליון דולר, מתמחה באבחון ומעקב אחר מדדים רפואיים המועברים מבית המנוי ישירות לצוות הרפואי במוקד שחל, ותגובה מהירה במידה וקיים חשש לאירוע חריג.
בנוסף, שחל משקיעה משאבים ניכרים בפעילות מחקר ופיתוח. מתחילת השנה נחתכה מניית החברה ב-9.7% והיא נסחרת לפי מחיר של 17.25 דולר.
אהוד ברק מסר: "אני שמח להצטרף לצוות הניהול הבכיר של שחל טלרפואה. כתוצאה משינוי גלובלי, הטלרפואה הפכה לטיפול מקובל במתן שירותים רפואיים. לשחל טכנולוגיה מוכחת, ידע עשיר, ניסיון רב ושיתופי פעולה אסטרטגיים עם ארגוני בריאות מובילים כגון Mayo Clinic,CVS Health ו- Henry Schein בארה"ב וכן עם AOK Bayren ו-BARMER בגרמניה".
לדבריו, "שחל ממוצבת היטב לשפר את חייהם של מטופלים רבים ברחבי העולם וכן את האופן בו שירותים רפואיים נצרכים. בכוונתי להצטרף למימוש הצמיחה הגלובלית של החברה, בעיקר בארה"ב ובגרמניה, ולקחת חלק בפעילויות של צוות הניהול הבכיר כמובילה עולמית בתחום הטלרפואה".
יריב אלראי, יו"ר שחל טלרפואה: "שחל מברכת את מר ברק ונרגשת על מינויו כיו"ר משותף של החברה. אנו משוכנעים ביכולותיו לתמוך בביצוע ומימוש החזון האסטרטגי הגלובלי שלנו".