סגור

הפניקס תממן לחברת הנדל"ן של משפחת רצון פרויקט ב-72 מיליון שקל

חברת הבנייה למגורים אב-גד תקים בגבעת אולגה בחדרה בתים צמודי קרקע בפרויקט שכולל 20 מגרשים. אב-גד הוקמה על ידי חבר הכנסת לשעבר מיכי רצון, ומנוהלת על ידי בנו ראם רצון

חברת הבנייה למגורים אב-גד החזקות, שבראשה עומד ח"כ וסגן השר לשעבר מיכי רצון, חתמה על הסכם מימון עם חברת הפניקס בגובה של 72 מיליון שקל, שמטרתו לקדם הקמת פרויקט בגבעת אולגה בחדרה.
הסכם המימון כולל מסגרת אשראי לרכישת קרקע בהיקף של כ-23 מיליון שקל, מסגרת מימון לשלב הבנייה בהיקף של כ-9 מיליון שקל, ערבויות ביצוע של כ-3 מיליון שקל ומסגרת פוליסות לרוכשי הדירות בהיקף של כ-69 מיליון שקל.
1 צפייה בגלריה
קו החוף של חדרה חוף הים גבעת אולגה
קו החוף של חדרה חוף הים גבעת אולגה
גבעת אולגה
(צילום: יאיר שגיא)
הפרויקט כולל כ-20 מגרשים ברחוב קדימה בשכונת גבעת אולגה, שנרכשו תמורת כ-26.6 מיליון שקל וממוקמים במרחק של כ-500 מטר מחוף הים. בכוונת החברה לבנות במגרשים בתים פרטיים דו-משפחתיים בסטנדרט גבוה.
אב-גד, הפועלת בתחום ההתחדשות העירונית, נוסדה בשנת 1996 על ידי אל"מ במיל' מיכאל (מיכי) רצון, שמשמש כיו"ר החברה. החברה מנוהלת על ידי בנו ראם רצון, שהוא גם בעל השליטה בחברה (61.3%). החברה מונה כיום 25 עובדים ונסחרת בבורסת תל אביב, לפי שווי שוק של 117 מיליון שקל.
מאז הקמתה יזמה והקימה אב-גד מעל 500 יחידות דיור בעשרה פרויקטים שונים. כיום מעורבת החברה בפרויקטים בהיקף כולל של כ-210 יחידות דיור בהקמה או לקראת תחילת ביצוע ומעל 2,700 יחידות דיור בשלבי תכנון שונים.