סגור

סנטינל וואן רוכשת את Attivo האמריקאית ב-616.5 מיליון דולר

החברה הישראלית שנסחרת בוול סטריט צפויה להשלים עד יוני את רכישת החברה האמריקאית; אטיבו פועלת בתחום הסייבר ומתמחה במוצרי ניהול זהויות והטעיה, היא גייסה עד היום 60 מיליון דולר

חברת הסייבר הישראלית סנטינל וואן, שנסחרת בוול סטריט, הודיעה היום (ג') על רכישת חברת Attivo Networks תמורת 616.5 מיליון דולר. אטיבו פועלת בתחום הסייבר ומתמחה במוצרי ניהול זהויות והטעיה.
השלמת הרכישה צפויה להתבצע בין אפריל ליוני בשנה הנוכחית.
אטיבו הוקמה בשנת 2011 בקליפורניה וגייסה עד היום כ-60 מיליון דולר. לפי הודעת סנטינל וואן, היא נחשבת למובילה עולמית במוצרי ניהול זהויות.
1 צפייה בגלריה
סנטינל וואן SentinelOne  הנפקה בורסת ניו יורק
סנטינל וואן SentinelOne  הנפקה בורסת ניו יורק
יום ההנפקה של סנטינל וואן בבורסת ניו יורק
(צילום: SentinelOne )
תומר ויינגרטן, מנכ"ל ומייסד סנטינל וואן, אמר כי "הרכישה של אטיבו מחזקת את המחויבות שלנו לספק את פתרון ה-XDR המקיף והאוטונומי ביותר. ניהול והגנה על זהויות משתמשים בארגון הם חלק אינטגרלי מפתרון זה".
טושאר קות׳ארי, מנכ"ל אטיבו, אמר: "אנחנו שמחים להצטרף לסנטינל וואן, המובילה העולמית בקטגוריית ה-XDR. הפתרונות שפיתחנו משלימים את היכולות של סנטינל וואן בתחום ההגנה על זהויות ומשפרים בצורה משמעותית את יכולת ההגנה של ארגונים על מידע רגיש. השילוב של יכולות אלו עם הפלטפורמה האוטונומית של סנטינל וואן יביא לזיהוי והגנה בזמן אמת מפני ניצול לרעה של פרטי הזדהות של משתמשים בארגון".