סגור

קרב השליטה בגב ים נדחה, בתקווה להבנות בין נכסים ובניין לפרנקל

החברה דחתה בחודשיים את האסיפה הכללית שבה הייתה אמורה גב ים להכריע בסוגיית מינוי דירקטורים במסגרת קרב השליטה בחברה בין נכסים ובניין לאהרון פרנקל; בכירים בגב ים: "ברור שככה אי אפשר להמשיך. קרב השליטה פוגע בביצועים"

חברת גב ים הודיעה היום (א') על דחיית האסיפה הכללית שהייתה אמורה להתקיים בקרוב, כדי להכריע בסוגיית מינוי דירקטורים במסגרת מאבק השליטה בחברה בין נכסים ובניין לאהרון פרנקל.
נכסים ובניין שבשליטת דסק"ש ביקשה למנות שלושה דירקטורים: מייקי זלקינד (שיחד עם אחיו דני נמנה על שניים מבעלי המניות הגדולים בדסק"ש, לצד צחי נחמיאס), מנכ"ל דסק"ש ונכסים ובניין דורון כהן, וסמנכ"ל הכספים של דסק"ש ונכסים ובניין ברוך יצחק. מנגד ביקש פרנקל, הנאבק על השליטה בגב ים, למנות שני דירקטורים מטעמו.
האסיפה הייתה אמורה להתקיים ב-30 בספטמבר, אולם הבוקר החליט דירקטוריון גב ים, לבקשת בעלי המניות שביקשו את האסיפה, לדחות אותה ל-30 לנובמבר. מטרת הדחייה בת החודשיים היא לנסות להביא את הצדדים להידברות ולהסדר שיאפשר לסיים את קרב השליטה. דורון כהן, מנכ"ל נכסים ובניין אמור לנהל בתקופה הקרובה את המגעים מטעם החברה מול אנשיו של פרנקל.
1 צפייה בגלריה
מימין: אהרון פרנקל ו דורון כהן מנכ"ל דסק"ש
מימין: אהרון פרנקל ו דורון כהן מנכ"ל דסק"ש
מימין: אהרון פרנקל ודורון כהן מנכ"ל דסק"ש
(צילומים: ויקיפדיה, אוראל כהן)
בשוק ההון מעריכים כי בסופו של דבר נכסים ובניין תרכוש את מניותיו של פרנקל בגב ים ותהפוך לבעלת שליטה ללא הפרעות. בכירים בגב ים אמרו לכלכליסט: "ברור שככה אי אפשר להמשיך. קרב השליטה הזה בין נכסים ובניין לפרנקל גורם נזקים לגב ים ופוגע בביצועים שלה. גב ים היא חברה מצוינת שצריכה שקט כדי לעבוד ולהתפתח. הרעש שקרב השליטה מייצר בחודשים האחרונים מפריע לחברה לעבוד".