סגור

NFT's באשראי: קוינבייס משיקה פלטפורמה חדשה בעזרת מאסטרקארד

ענקית כרטיסי האשראי תשלב כוחות עם בורסת הקריפטו הגדולה בארצות הברית, שמשיקה פלטפורמת מסחר במטבעות שאינם ניתנים להמרה (NFT's); בתוך 48 שעות מרגע ההודעה על השקת האתר, לפלטפורמה נוספו 1.4 מיליון נרשמים; "ניצור דרך לרכוש NFT בלחיצת כפתור"

בורסת הקריפטו קוינבייס (Coinbase) הודיעה על שותפות שיצרה עם חברת מאסטרקארד, שיפשט את תהליך רכישת המטבעות הלא ניתנים להמרה (NFT's) בפלטפורמה חדשה שהיא משיקה למסחר ב-NFT's.


במסגרת השותפות קוינבייס תעבוד עם מאסטרקארד כדי להפוך את ה-NFT ל"מוצר דיגיטלי", מה שלדבריה יאפשר "לקבוצה רחבה יותר של צרכנים לקנות מטבעות NFT".

1 צפייה בגלריה
קוינבייס קוין בייס
קוינבייס קוין בייס
קוינבייס משיקה פלפורמת מסחר ב-NFT's
(צילום: גטי אימג'ס)

הבורסה הבטיחה "לפרוץ דרך חדשה לתשלום באמצעות כרטיסי האשראי של מאסטרקארד". בפוסט שבו הודיעה על המהלך אמרה מאסטרקארד ש"קניית מוצרים דיגיטליים צריכה להיות פשוטה כמו קניית טי שירט או קפסולות קפה באתרי מסחר אלקטרוני", והוסיפה כי תיצור דרך לרכוש NFT "בלחיצת כפתור".
"אנחנו רוצים להפוך את תהליך רכישת ה-NFT לפשוט מאוד", כך לדברי מנהל המוצר הבכיר לתשלומים ומסחר של קוינבייס, פראקאש הרירמני. הוא אמר שכפי שקוינבייס הנגישה את תחום הקריפטו למשתמשים חדשים, כך היא רואה את הפלטפורמה החדשה שלה ככזאת שתנגיש את ה-NFT לקהלים חדשים.
"אנחנו רוצים לעשות את אותו הדבר ל-NFT ביחד עם מאסטרקארד, על ידי כך שנפטור את המשתמשים מהקשיים, ונהפוך קנייה של NFT לקלה ואפשרית, ונוודא שהרוכשים מקבלים את חוויית המשתמש הטובה ביותר", הוסיף.
קוינבייס עובדת כבר זמן מה על Coinbase NFT, שוק עמית לעמית (peer-to-peer) עבור מטבעות לא ניתנים להמרה. בתוך 48 שעות מרגע ההודעה על השקת האתר, לפלטפורמה נוספו 1.4 מיליון נרשמים.
כחלק מהעסקה עם מאסטרקארד, האתר הודיע שהוא "יוכל לספק חוויית משתמש טובה יותר ב-Coinbase NFT". האתר מגביר את עיסוקו ב-NFT על רקע העניין הגובר במטאוורס – עולם וירטואלי קבוע שבו בעלות על מוצרים דיגיטליים קשורה למטבעות NFT.
בפוסט שפורסם בדצמבר 2021 תיאר מנכ"ל קוינבייס בראיין ארמסטרונג את חזון חברתו עבור המטאוורס, ודיבר על השימוש בכלי הזדהות מבוססי NFT אשר "יאחדו את כל מרכיבי הזהות – ולמעשה ייצרו לכל זהות המשתמש גישה למטאוורס".