סגור

בלעדי לכלכליסט
המנכ"ל הבא של דור אלון: עודד גולן

גולן חוזר לקבוצת אלון רבוע כחול שבשליטת מוטי בן משה אחרי שנתיים שבהן שימש כסמנכ"ל פיתוח עסקי ברשת הקמעונאות אושר עד; הוא ליווה את בן משה בתחילת דרכו העסקית בישראל ב-2014, עם רכישת השליטה באי.די.בי

עודד גולן הוא המנכ"ל הבא של חברת הדלק דור אלון.
לכלכליסט נודע כי גולן חוזר לקבוצת אלון ריבוע כחול אחרי שנתיים בהן שימש כסמנכ"ל הפיתוח העסקי של רשת הקמעונאות אושר עד והיה מועמד לתפקיד מנכ"ל הרשת.
1 צפייה בגלריה
מנכ"ל דורגז עודד גולן
מנכ"ל דורגז עודד גולן
עודד גולן
(צילום: תמר מצפי)
גולן ליווה את בן משה מתחילת דרכו בישראל, ב-2014, עת רכש את קבוצת אי.די.בי יחד עם אדוארדו אלשטיין. הוא שימש בתפקידים שונים לצדו של בן משה לפני שקיבל הצעה לעבור לאושר עד.
הוא יחליף את עמית זאב, שהודיע לפני שבועיים שיפרוש בסוף השנה, לאחר שבע שנים, ועומד לעבור לקבוצת המזון של אלקטרה צריכה, לניהול חטיבת המזון, רשת יינות ביתן וסבן אילבן. לדור אלון שאיפות להתפתח בתחום הקמעונאות.
יו"ר דור אלון, ישראל יניב, הביע סיפוק על חזרתו של גולן לפעילות במסגרת הקבוצה. "בתקופת כהונתו כמנכ"ל דור גז, הנהיג עודד את החברה להישגים משמעותיים ביותר עם גידול ניכר במצבת הלקוחות ובשורת הרווח. והייתה לו תרומה חשובה לפיתוח עסקי הקבוצה בתפקידיו כדירקטור.
"אין לי ספק כי יחד עם צוות המנהלים המיומן והמסור יוביל עודד גולן את דור אלון להישגים רבים נוספים, בכל תחומי הפעילות, שאותם הוא כבר מכיר על בוריים".