סגור

שכר התחלתי: 15 אלף שקל בחודש - מה צריך כדי להיות אנליסט עסקי

תפקידו של האנליסט העסקי הוא לנתח נתונים, לשקף למנהלים את המצב ולתת המלצות לצמיחה והרחבת פעילות החברה; דרישות התפקיד הן לרוב תואר בהנדסה, בתעשייה וניהול או במדעי המחשב, אבל גם קורסים מקצועיים רלוונטיים יכולים להספיק

התפקיד של אנליסטים עסקיים הוא לנתח את הנתונים ולהסיק לאן צריך לנווט את החברה. בשנים האחרונות הביקוש לאנליסטים עסקיים גדל ובתקופת הקורונה, מכיוון שהשווקים הפכו יותר ויותר דינמיים ומשתנים בקצב הרבה יותר גבוה ממה שהיה אי פעם – כדי לשרוד חברות חייבות לנתח הרבה יותר נתונים, בצורה הרבה יותר מדויקת ולפעול בהתאם.

"תפקידו של האנליסט העסקי מגוון ומאוד תלוי באופי החברה. לרוב לאנליסט העסקי יש שתי מטרות עיקריות – הראשונה היא לנתח בצורה מעמיקה את נתוני החברה ולשקף למנהלים את תמונת המצב הנוכחית והרחבה. השנייה היא לתת המלצות מדויקות שינחו כיצד לפעול על מנת שהחברה תצמח בצורה המרבית.
מטרות נוספות וממוקדות יותר הן הגדלת מכירות החברה, צמצום מגמות של נטישת לקוחות, מציאת אפיקים חדשים להרחבת פעילות החברה ועוד", אומר ד"ר נועם ברזיס, מייסד שותף וסמנכ"ל טכנולוגיות ב-Pecan.ai.
השכר ההתחלתי של אנליסט ג'וניור נע סביב 15 אלף שקל בחודש, כאשר משרות בכירות יכולות להגיע ל-30 אלף שקל בחודש. הדרישות לתפקיד הן לרוב תואר בהנדסה, בתעשייה וניהול או במדעי המחשב. עם זאת, יש גם נכונות לקבל אנשים שעושים רק קורסים בתחומים אלה ולא בהכרח תואר.
"המרכיב החשוב ביותר באנליסט העסקי הוא היכולת לשאול את השאלות הנכונות. אנליסט עסקי הוא תפקיד מורכב, ועובד בקלות יכול להסיק מסקנות שגויות. אנליסט טוב הוא מי שיידע לזהות את הפרט הקטן ביותר שלא מסתדר בתמונה הכוללת – במקרים רבים הוא עשוי לגלות דרך כך טעות גדולה בהרבה, ובעצם הזיהוי למנוע הפסדים עצומים לחברה", אומר ברזיס.
בחברת פקאן למשל, הוא מספר, תפקידו של האנליסט העסקי מעט שונה ומתמקד בהתוויית הדרך העסקית. "הפלטפורמה שפיתחנו מאפשרת לנתח נתונים בצורה מהירה ולהפיק את החיזויים עסקיים באופן אוטומטי. כך למעשה החלק של עיבוד הנתונים, שלרוב שואב בערך 80% מהזמן של האנליסט עסקי, מתקיים באופן אוטומטי על ידי מנוע AI".
אלו חלק מהחברות שמחפשות כעת אנליסטים עסקיים:

פייסבוק ישראל
מרכז המחקר והפיתוח של פייסבוק בישראל מגייס למספר משרות אנליסטים ומדעני נתונים.
האנליסטים בפייסבוק נדרשים להפיק ידע ולעבד את הנתונים שמתקבלים, לנתח את המצב הקיים, לזהות בעיות ולספק תובנות עסקיות שיסייעו בקבלת החלטות אסטרטגיות. אותם עובדים צריכים לראות מבעד למספרים – להבין את אופי השימוש במוצרים השונים באמצעות מאגרי הנתונים, לזהות טרנדים ולייצר הזדמנויות חדשות, להציב מטרות ומדדים ביצועיים ולעקוב אחר המטריקות השונות. במסגרת התפקיד הם עובדים לצד מהנדסים ומעצבים ומהווים חלק בלתי נפרד מפיתוח המוצרים.
פייסבוק מחפשת מועמדים עם רקע בניתוח כמותי, ידע סטטטיסטי רחב וניסיון מעשי מוכח בניהול של פרויקטים מבוססי-נתונים. כמו כן, המועמדים נדרשים לשליטה מלאה ב-SQL, ואילו היכרות עם שפות תכנות נוספות הינה יתרון.

Fiverr
במחלקת הדאטה בפייבר יש מספר משרות פתוחות לאנליסטים עסקיים:
Business Data Analyst; Business Units Data Analyst; Marketing Data Analyst; Senior Data Analyst
מחפשים אנשים אנליטיים עם יכולת טכנית גבוהה, סקרנות טבעית, תשומת לב לפרטים ויכולת תחקור גבוהה ולבסוף גם יכולת הצגת מסקנות.
מבחינה אישיותית, מחפשים יזמים באופי, אנשים שנובעים מרעיונות, רצון להצטיין בכל משימה וחיבור חזק לערכים והמטרות של Fiverr.
לרוב מחפשים אנשים עם ניסיון קודם בחברת אינטרנט עם ידע מוקדם במגוון כלי דאטה.
להגשת מועמדות > https://www.fiverr.com/jobs/offices/tlv/bi

Yotpo
במחלקת הביזנס אינטליג'נס ביוטפו יש שני פרופילים של תפקידים: אנליסט מוצר ואנליסט עסקי. כרגע המשרות הפנויות במחלקה הן:
Analytics Team Leader; Product Analyst
התפקיד כולל – הגדרת KPI's , אנליזה של נתונים בסקייל גבוה, בנייה וניטור דוחות, יכולת הצגת נתונים ומסקנות בפורומים שונים (כולל הנהלה בכירה).
תכונות אופי – יכולת לעבוד לבד או בצוות, יכולות תקשור גבוהות, רתימת אחרים (לאו דווקא מהצוות האורגני), יכולת ניתוח והסקת מסקנות, בעל/ת יכולות טכניות מתקדמות.
להגשת מועמדות: https://www.yotpo.com/jobs/#jobs

Deloitte ישראל
פירמת הייעוץ וראיית החשבון Deloitte ישראל, המספקת פתרונות מקצועיים התפורים לצורכי הלקוח והמתבססים על מומחיות מגזרית ומתודולוגיות גלובלית, מגייסים בימים אלה אנליסט/ית אנליזת חוב והון לחטיבת הייעוץ הכלכלי. לאנליסט/ית יהיה חלק אינטגרלי בליווי עסקאות מימון מהגדולות והמורכבות במשק הישראלי, החל מניתוח ובניית העסקה, אנליזה עסקית ומימונית של חברות, ביצוע מחקרי שוק, הכנת מודלים פיננסיים, הכנת מצגות לגורמים מממנים, וכן עבודה שוטפת מול משקיעים המוסדיים, בנקים וחברות דירוג אשראי. דלויט מחפשת אחר מועמדים עם יכולת ניתוח מעמיק, חוש עסקי מפותח והבנה של מודלים פיננסים, חשיבה יצירתית ונכונות ללמידה עצמית גבוהה ויכולת ניהול פרויקטים בתחומים מגוונים. העבודה במשרה מלאה ממשרדי הפירמה הנמצאים במגדלי עזריאלי בתל אביב.
לצפייה במשרה הפתוחה: https://jobs.deloitte.co.il/
1 צפייה בגלריה
מערכות מידע אבטחת מידע ניתוח נתונים
מערכות מידע אבטחת מידע ניתוח נתונים
אנליסט עסקי, אילוסטרציה
(צילום: RF123)

AppsFlyer
בחברת AppsFlyer הישראלית שפתחה יכולות ניתוח ומדידת קמפיינים דיגיטליים מחפשים מועמד/ת לתפקיד Business and Data Analytics.
העבודה בעיקר עם SQL ודרוש ניסיון קודם כאנליסט/ית.
AppsFlyer הישראלית שפיתחה יכולות ניתוח ומדידת קמפיינים דיגיטליים מעסיקה למעלה מ- 1100 עובדים בארץ ובעולם, כ-700 מהם בישראל. החברה משרתת למעלה מ- 12,000 לקוחות ומשתפת פעולה עם למעלה מ-8,000 שותפים טכנולוגיים.
Pecan.ai
הסטארט-אפ הישראלי Pecan.ai בונה פלטפורמה שמאפשרת לאנשי BI לבנות מודלי חיזוי, מבוססי בינה מלאכותית, בצורה סמי-אוטומטית – ובכך משנה לחלוטין את האופן שבו ארגונים מפיקים תועלת מבינה מלאכותית.החברה, שנמצאת בצמיחה משמעותית, מחפשת אנליסט\ית BI ובינה מלאכותית בכיר\ה שישתלבו בצוות המומחים של פקאן – תפקיד שנמצא בחזית עולמות הנתונים ועוסק באופטימיזציה של מודלי החיזוי, במטרה לסייע ללקוחות של פקאן להפיק תועלת עסקית מהתחזיות. האנליסט הבכיר יעבוד לצד מדעני נתונים וישתף פעולה עם לקוחות החברה, מרמת אנשי הדאטה ועד אנשי ההנהלה הבכירה של אותן חברות.
Pecan.ai מחפשים אחר מועמדים עם כישורי ניתוח בולטים וניסיון מוכח בפתרון בעיות ובמתן תובנות עסקיות. המועמדים נדרשים לניסיון של יותר משנה ב-SQL וב-Phyton (Panda, Numpy), וכן להיכרות מעמיקה עם טבלאות וכלי אחסון נתונים (דוגמת BigQuery, Snowflake, AWS ועוד). המועמד האידיאלי הוא גם שחקן קבוצתי ועם אנגלית מצוינת.
ראיונות הקבלה לחברה מתקיימים בזום לנוכח המשבר - היכולות הטכניות של המועמדים הפוטנציאליים ייבחנו מרחוק באמצעות כלים שונים.

Comunix
בחברת הגיימינג Comunix, מחברות הגיימינג הישראליות המובילות, מגייסים בימים אלו Business analyst. החברה פיתחה את האפליקציה Poker Face המשלבת טכנולוגיות וידיאו במשחק הפוקר וכך מפגישה בין אנשים מסביב לשולחנות פוקר וירטואליים. החברה מעסיקה כיום כ 45 עובדים במשרדיה בתל אביב ונמצאת בצמיחה בשנה האחרונה.
פרטים נוספים :
Plus500
Plus500, חברת הפינטק הישראלית, מפתחת ומפעילה פלטפורמה למסחר בחוזי הפרשים מתרחבת בימים אלו ולה עשרות משרות פתוחות, ביניהן, שלושה תפקידי Business Analyst. בפלוס 500 עברו למודל עבודה היברידי כאשר עבור המשרות הללו מקום העבודה הוא במטה החברה שבחיפה. התפקידים שונים ביניהם, האחד בדגש משפטי, השני פיננסי והשלישי בייעוץ אסטרטגי, וכולם דורשים ניסיון רלוונטי.
לפרטים נוספים:https://careers.plus500.com/

CyberMDX
הסטארט אפ הישראלי CyberMDX פועל למנוע תקיפות סייבר נגד ארגוני בריאות, באמצעות טכנולוגיה שמתבססת על זיהוי ולמידה של המכשור הרפואי והנכסים הקריטיים ברשת באופן אוטומטי. בעזרת CyberMDX, גופים רפואיים מקבלים תמונת מצב ואנליטיקות על השימושיות של מכונות הנשמה, אינפוזיות ומכשירים רפואיים אחרים, דרכה הם יכולים לקבל החלטות מושכלות על הקצאת משאבים יעילה של יכולות הגנת הסייבר שלהם.
CyberMDX מחפשת אנליסטים מוכשרים שיצטרפו אליה כדי למנוע את מתקפת הסייבר הבאה. מועמדים שהם שחקנים קבוצתיים, עם אנגלית טובה, רקע במחקר סייבר, Big Data Analysis, network research, ואוטומציה. החברה, שמרכז הפיתוח והמחקר שלה יושב בישראל, גייסה כבר 30 מיליון דולר.
תהליך הגיוס כולל ראיונות אישיים וטכניים אשר יתבצעו בזום ובאופן פרונטלי בתיאום עם המועמד. ניתן להגיש מועמדות בלינק.

Payoneer
חברת הפינטק Payoneer מחפשת עובדים לתחום ה-Business Analyst ל-37 משרות בתחומי ‏,third party risk, rbusiness, data, chargeback, Risk Analyst, Risk Investigation Analyst, RFI Risk Analyst, payments
‏processing. משרדי החברה ממוקמים בפתח תקווה.
Artlist
בחברת הקריאייטיב והטכנולוגיה Artlist מחפשים עובדים בתחום ה-Business Analyst בשלוש משרות פתוחות - Senior Product Analyst, Marketing Analyst, Senior Business and Payments Analyst.
משרדי החברה ממוקמים בקיבוץ אפיקים ותל אביב.
לינק למשרות הרלוונטיות - https://www.artlistjobs.io/data
Cato Networks
חברת Cato Networks הישראלית המפתחת רשת ארגונית מבוססת ענן ובעלת אבטחת מידע מובנית שיוסדה על ידי שלמה קרמר וגור שץ מגייסת גם היא לתפקיד Business and Commission Analyst. חברת Cato Networks הישראלית מובילה פתרון בתחום ה-SASE, כשפיתחה רשת מבוססת ענן המאפשרת תקשורת ארגונית מאובטחת ומהירה. החברה שהצטרפה השנה למועדון חדי הקרן היוקרתי, עתידה לגייס עוד כעשרות עובדים למשרות בחברה ואף ישבה לאחרונה קומה נוספת במגדל עזריאלי שרונה בו יושבת. לתפקיד זה, נדרש תואר ראשון בתחומים רלוונטיים ואף מעל לשלוש שנות ניסיון. לפרטים נוספים ולהגשת מועמדות:
Gigantic
ג'ייגנטיק, שעומדת מאחורי פיתוח אפליקציית המשחק החדשנית Clawee , ומאפשרת לשחקנים ברחבי העולם לשלוט במכונות מנוף אמיתיות (Claw Machines) באמצעות שידור וידאו חי, מגייסת למשרת Marketing Data Analyst. ג'ייגנטיק השלימו השנה סבב גיוס של 7 מיליון דולר וזכו בפרס יוקרתי של גלקסי. בג'ייגנטיק מגייסים עובדים שרוצים לקחת חלק בסטארט-אפ שגדל מהר, שמתאימים לסביבת עבודה דינמית ורוצים להשתתף ביצירת אפליקציה שמספקת חווית משחק יחודית, מלבד למשרת Marketing Data Analyst שדורשת תואר אקדמי רלוונטי, ניסיון קודם של שנתיים לפחות בתפקיד דומה וידע וניסיון מוכח ב-SQL ברמה גבוהה, בחברה מגייסים גם לתפקידים נוספים. מטה החברה ממוקם בתל אביב, והחברה מונה כ-80 עובדים.
Lusha
בחברת הסטארט-אפ הישראלית לושה, המפתחת מוצרי תוכנה המנגישים דאטה לשיפור תהליכי השיווק והמכירות בחברות B2B, מגייסים למשרות : Business Development Representative ו- Business Analyst.
החברה גייסה לאחרונה 40 מיליון דולר לצורך הרחבת פעילותה ברמה הגלובלית, התרחבות נובעת מצמיחה מסיבית ועליה בשימוש במוצרי החברה. בחברה עובדים כיום כ-140 עובדים והיא עתידה להתרחב ל-200 במהלך 2021, תוך גידול מתמיד של מחלקות המחקר והפיתוח, המוצר והמכירות. משרדי החברה נמצאים בתל-אביב, והיא מגייסת בימים אלה ומזמינה עובדים ישראלים נוספים להצטרף לשורותיה.
לצפייה במשרות הפתוחות: https://www.lusha.com/careers/
Propdo
בחברת הסטארט-אפ Propdo AI, המספקת תחזיות מבוססות בינה מלאכותית להתפתחות מחירי נדל"ן, מגייסים בימים אלה Business Development Specialist הפלטפורמה שפיתחו ב Prpodo AI משקללת אלמנטים נדל"נים, תחבורתיים, תכנוניים, כלכליים, דמוגרפיים ועוד ובשילוב עם כלי בינה מלאכותית, big data ו-data science. לפי כללי שיווי משקל מרחביים ועקרונות עמוקים בכלכלת נדל"ן ובתכנון אורבני. משרדי החברה ברמת גן והיא מגייסת עובדים חדשים בימים אלה .
לצפייה במשרות הפתוחות: https://ai.propdo.com/propdo-careers/

WSC SPORTS
הסטארט-אפ WSC SPORTS, אשר פיתח פלטפורמה חכמה מבוססת ענן ליצירת סרטוני וידאו קצרים בתחום הספורט באופן אוטומטי ובזמן אמת והפצתם לכל יעד דיגיטלי, החברה פועלת כבר מספר שנים עם גופי ספורט ענקיים כמו NBA, בונדסליגה גרמנית MLS, ESPN, פיבא ועוד.
יושבים בגבעתיים, שתי משרות פתוחות של -
Product Analyst
Lsports
חברת הספורט-דאטה Lsports מתמחה באיסוף וארגון מידע בזמן אמת מעולם הספורט, והפצה שלו ללקוחות עסקיים מעולמות תוכן כמו עיתונות ספורט, גיימינג (eSports), ארגוני ספורט ועוד. הפלטפורמה אותה פיתחה החברה מאפשרת לה לעקוב אחרי עשרות אלפי אירועי ספורט במקביל, ולקבל מהם מידע מעמיק. החברה יושבת באשקלון, משרה פתוחה - Data analyst.
ZoomInfo
חברת ,ZoomInfo אשר נמצאת בימים אלו בשלבי צמיחה מהירה, מחפשת אחר מספר עובדי Business Analyst חדים ובעלי כישורים אנליטיים גבוהים, אשר יצטרפו לחברה. ZoomInfo, מספקת פלטפורמה לאיתור ושימור מידע עסקי עבור ארגונים. פלטפורמת החברה מאפשרת למחלקות השיווק והמכירות לאתר מידע עשיר אודות ארגונים ואנשי מפתח בארגונים אלה ובכך מקצרת זמני מחקר ושימור מידע ומאפשרת למקד קמפיינים שיווקיים וגם לאתר מועמדים מתאימים לגיוס. הטכנולוגיה, שמבוססת על בינה מלאכותית, מזהה מגמות בעולם העבודה כמו תפקידים חדשים בשוק ומעבר בין תפקידים. החברה מונה כ- 1800 עובדים במספר סניפים בארה״ב. מרכז הפיתוח של ZoomInfo נמצא ברעננה ומונה מעל ל- 260 עובדים, מתוכם כ-200 אנשי פיתוח.
Natural Intelligence
ביזנס אנליסט בNI אחראי/ת על מתן תובנות עסקיות ליחידות ועבודה שוטפת עם גורמים הכוללים את מנהלי היחידות וגם את הצוותים השונים כגון שיווק , מוצר ופיתוח.
האנליסט/ית, אשר חשופ/ה לכל המידע העסקי וגם הטכני של המוצר, מבצע/ת ניתוחי עומק, בונה דוחות תפעוליים וניהוליים ושותפ/ה בקבלת החלטות הנוגעות ללב העשייה של היחידות השונות.
דרישות התפקיד
מלבד תואר רלוונטי יחד עם רקע תכנותי , ייצר הסקרנות , העזרה ההדדית, החברתיות וגם חיבה למספרים הינם התכונות החשובות בכניסה לתפקיד.
עמוד המשרות - https://www.naturalint.com/jobs/

AU10TIX
חברת הסטארטאפ AU10TIX, המפתחת טכנולוגיות לזיהוי ואימות זהויות, מגייסת Business Analyst Manager למשרדי החברה בהוד השרון .
החברה מחפשת עובד/ת עם ניסיון של 3-4 שנים בהובלה של צוותי business analyst וכמו כן עם ניסיון של 7 שנים בתחום האנליזה לביזנס בהיבט של דאטא עסקי וניסיון בהקמת צוותים מאפס.

FORTER
פורטר הפועלת בתחום מניעת הונאות סחר אלקטרוני מגייסת בימים אלה כ-60 עובדים חדשים לתפקיד Fraud analyst. הפתרון של החברה מוטמע באתרי הסחר המקוון של הקמעונאיות הגדולות בעולם ומטפל על מחזור עסקאות של למעלה מ- 200 מיליארד דולר ומגן למעלה מ-800 מיליון צרכנים ברחבי העולם מהונאות כרטיסי אשראי, גניבות זהות, השתלטות על חשבונות ועוד.
המועמדים יכולים להיות מרקעים שונים שהם לאו דווקא רקעים טכנולוגיים, כאשר מה שמייחד את כולם הוא חשיבה ויכולות אנליטיות גבוהות, יכולות זיהוי, ניתוח ויכולות סטטיסטיות. כמו כן, נדרשת אינטואיציה גבוהה למספרים.
החברה מכשירה את המועמדים במשך חודשיים ומעבירה בין היתר שיעורי פייתון ו-SQL תוך חשיפה לעולמות ההונאה (fraud), כאשר בסופה יוכשרו המועמדים לאנליסטים בתעשייה. https://www.forter.com/careers/

Sisense
הזדמנות להצטרף לחברה שמפתחת מוצר אנליטיקס [דאשבורד] המיועד למשתמשים עסקיים, במטרה לנהל ולנתח מספר מורכב של מקורות מידע[ביג דאטה].
סייסנס, ארגון בצמיחה, מחפשים אנליסטים עם ניסיון בניתוח נתונים עבור צוותים in-house בתוך הארגון.
בעצם, לנתח דאטה עבור מפתחי הדאטה.
ניסיון עם כלי BI וידע נרחב של Database.
Product Analyst
Business Operations Analyst

אקסלנדו, יחידת הדאטה של אלעד
אקסלנדו, יחידת הדאטה של חברת התוכנה אלעד מגייסת למגוון רחב של תפקידים גם באקסלנדו וגם אצל לקוחות אקסלנדו. מגייסת כרגע 20 אנליסטים. המועמדים נדרשים ל המועמדים נדרשים לניסיון של מינימום שנתיים בפיתוח או יישום, משרות לדוגמה: BI Team Lead , מנהל/ת פרויקטי BI, Data Scientist, מפתח/ת BI ואנליסט BI.
אקסלנדו מתמחה בהקמת פתרונות BI ומספקת שירותי ייעוץ, ארכיטקטורה, פיתוח, הטמעה ותחזוקה של Data ארגוני. אקסלנדו הינה חברת בוטיק הממוקמת בנתניה ומונה כ-50 עובדים. חברה צעירה, דינמית וחדשנית העוסקת ביישום ופיתוח פתרונות BI ב POWER BI ו- AZURE DATA PLATFORM החברה עוסקת בפיתוח פתרונות אנליטיים לשיפור קבלת החלטות באמצעות מידע. לחברה מגוון רחב של לקוחות מתחומים שונים כמו קמעונאות, הייטק, נדלן, רפואה, ייצור ויבוא.
לתיאור המשרות ולתפקידים נוספים:

Riskified
חברת ריסקיפייד (Riskified) העוסקת במתן פתרונות תשלומים ומניעת הונאות אשראי במסחר אלקטרוני, מסייעת לתעשיית האי-קומרס לממש את מלוא הפוטנציאל שלה על ידי הפיכת תעשייה זו למקום בטוח, נגיש ורווחי. המותגים הגדולים בעולם - חברות תעופה, בתי אופנה יוקרתיים ורשתות גדולות סומכות על ריסקיפייד כדי להגדיל את ההכנסות, לנהל את הסיכונים ולהעצים את חווית המשתמשים שלהן. החברה, המעסיקה מעל 600 עובדים בתל אביב, ניו יורק ושנגחאי, מגייסת בישראל מספר רב של משרות במגוון מחלקות.
בימים אלו, ריסקיפייד מגייסת לשתי משרות אנליטיות בקבוצת ה- Operations
, data analyst ו- Data Integrations Analyst, ומשרה בקבוצת המחקר של Research Analyst.
לפרטים והגשת מועמדות:

PerimeterX
בחברת PerimeterX (פרימטר איקס) הישראלית, ספקית מובילה של פתרונות הגנת אפליקציות ווב בשימוש רחב, מחפשים מועמד/ת לתפקיד אנליסט/ית בתחומי הסייבר וה- web עם התמחות ב- JavaScript.
פרימטר איקס הוקמה מתוך מטרה להגן על אתרים מפני בוטים מתוחכמים. סך הגיוסים של החברה עד היום עומד על 144 מיליון דולר. משרדי החברה ממוקמים במגדלי הארבעה בתל אביב. כיום, החברה מעסיקה 180 עובדים גלובלית, כ-90 מתוכם בישראל, כאשר עד סוף שנת 2021, היא מתכננת לגייס 100 עובדים, מתוכם כ-50 למרכז המחקר והפיתוח בישראל.
לפרטים נוספים:

Syte
חברת Syte (סייט) המפתחת מנוע Product Discovery מבוסס AI, מתגאה ביכולת שלה לספק כלים חדשניים ללקוחותיהם המבוססים על נתונים וומוכיחים השפעה ברורה על החזר ה- ROI של הלקוחות.
צוות ה- BI / Data גדל ומחפשים לגייס אנליסט מוצר ואנליסט עסקי ומפתח BI
בחברה מחפשים אנשים סקרניים בעלי חשיבה ביקורתית, עם יכולת לפשט רעיונות מורכבים לפעולות יומיומיות. אנשים שאוהבים נתונים ומסוגלים לספר סיפור באמצעות נתונים.

לפרטים נוספים:

Trafficpoint
ל Trafficpoint, חברת אונליין מרקטינג בתחום השוואת מוצרים ושירותים לא מעט משרות פתוחות, בינהן: Business analyst, Marketing analyst. והחברה עובדת במודל היברידי. אנחנו מחפשים אנשים מוכשרים בעלי יכולות אנליטיות גבוהות, אוריינטציה עיסקית, דרישה למצויינות וסקרנות טבעית להצטרף לחברה שלנו שנמצאת בתהליכי צמיחה משמעותיים!
לפירוט נרחב על דרישות המשרות: