סגור

מפייסבוק לראש הרשות לאיסור הלבנת הון: המועמדת של שר המשפטים לתפקיד

גדעון סער יביא לאישור הממשלה ביום ראשון את מינויה של עו"ד עילית אוסטרוביץ-לוי לתפקיד. בין השאר, ניהלה עו"ד אוסטרוביץ-לוי את המטה של הרשות לאיסור הלבנת הון. כמו כן היא בעלת ניסיון מהשוק הפרטי ומשמשת כיום כקצינת ציות להלבנת הון ב-Meta

סגן רה"מ ושר המשפטים גדעון סער יביא לאישור הממשלה את מינויה של עו"ד עילית אוסטרוביץ-לוי לתפקיד ראש הרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור. סער החליט על המינוי לאחר שקיבל את המלצת ועדת האיתור בראשות מנכ"ל משרד המשפטים עו"ד ערן דוידי.

שר המשפטים יביא את המינוי לאישור הממשלה ביום ראשון הקרוב. עו"ד אוסטרוביץ-לוי, נשואה+2, בעלת תואר ראשון במשפטים ובמנהל עסקים מאוניברסיטת רייכמן, בעלת תואר שני במשפטים מאוניברסיטת Duke בארה״ב.
1 צפייה בגלריה
עילית אוסטרוביץ-לוי מועמדת לתפקיד ראש הרשות להלבנת הון
עילית אוסטרוביץ-לוי מועמדת לתפקיד ראש הרשות להלבנת הון
עו"ד עילית אוסטרוביץ-לוי מועמדת לתפקיד ראש הרשות להלבנת הון
בהודעת השר נמסר כי עו"ד אוסטרוביץ-לוי הינה משפטנית מומחית באיסור הלבנת הון, מימון טרור ורגולציה פיננסית וכן בעלת ניסיון ניהולי בסקטור הממשלתי ובסקטור הפיננסי. בין השאר, ניהלה את המטה של הרשות לאיסור הלבנת הון והובילה פרויקטים אסטרטגיים חוצי ארגון. כמו כן היא בעלת ניסיון מהשוק הפרטי ומשמשת כיום כקצינת ציות להלבנת הון ב-Meta (פייסבוק). בעבר שימשה כעוזרת משפטית בכירה לשופט בדימוס פרופ' יורם דנציגר בבית המשפט העליון וכן שימשה כיועצת משפטית בקבוצת הבינלאומי בין השנים 2013 עד 2016.