סגור

שר האוצר אביגדור ליברמן נמצא חיובי לקורונה: "מרגיש טוב"

בתחילת השבוע התחסן במנה הרביעית וקרא: "צאו להתחסן ושימרו על עצמכם". אתמול כתב בפייסבוק: "מי שצריך וזכאי לסיוע כתוצאה ממדיניות הממשלה בגל הנוכחי - יקבל"

לשכת שר האוצר הודיעה הערב (שבת) כי שר האוצר אביגדור ליברמן נדבק בקורונה - זאת לאחר שידיעה על כך רצה בווטסאפ בשעות האחרונות. "שר האוצר ויו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן נמצא חיובי לקורונה. הוא חש בטוב ויעביר את ימי הבידוד בביתו", לשון ההודעה מהלשכה.
בחשבון הטוויטר שלו כתב השר: "ערב טוב לכולם. במהלך השבת נמצאתי חיובי לקורונה. אני מרגיש טוב ואעבור את הבידוד בימים הקרובים בביתי שבנוקדים. אמשיך להוביל מדיניות כלכלית אחראית גם מהבית, לעקוב אחר הנתונים ולתכנן צעדים קדימה. שמרו על עצמכם, שבוע טוב!"

בתחילת השבוע קיבל ליברמן את החיסון הרביעי. הוא העלה על כך תמונה ברשתות החברתיות וכתב "חיים לצד הקורונה. גם אני התחסנתי במנת החיסון הרביעית. צאו להתחסן ושימרו על עצמכם".


אתמול (יום שישי) כתב ליברמן בפייסבוק, בין היתר: "אנחנו נמצאים בעיצומו של גל קורונה עולמי קשה במיוחד. אנחנו לא שונים משום מדינה אחרת.
"אני רוצה להיות ברור וחד משמעי - מי שצריך וזכאי לסיוע כתוצאה ממדיניות הממשלה בגל הנוכחי - יקבל. אצלנו אף טייקון לא יתעורר לגלות שקיבל 750 שקלים לחשבון הבנק שלו. פשוט כי אנחנו רואים אתכם באמת. כשר אוצר אני יושב מדי יום בישיבות עם הנתונים הכלכליים, עם היועצים המקצועים וכלכלנים בכירים על מנת לנתח את המצב של המשק וכדי לוודא שכלל הסקטורים מקבלים את המענים המדויקים"."הכי קל לשפוך עכשיו עשרה מיליארד שקל. אני בטוח שאקבל כותרות יפות בתקשורת ולייקים בפייסבוק. אבל אם אעשה זאת אחטא לתפקידי כשר אוצר. לא אעשה מעשה חסר אחריות כזה בשביל כמה לייקים. חלוקת הכספים העיוורת של הממשלה הקודמת שהתרברבה 'בנדיבותה' לכך שחילקה את כספי המסים שלכם, היא כמו לשים פלסטר על נמק, פלסטר שבעתיד ישאיר את כולנו קירחים.
את הגירעון והבור בתקציב יש לסגור, יש להילחם בעליית מחירים על מוצרי הצריכה ע״י ביטול מכסים, פתיחה ליבוא, ושחרור השווקים לתחרות. זו הסיבה שאני בוחר ללכת בדרך אחרת, לא פופוליסטית אלא מונעת משיקולים ענייניים. תפקידי הוא לשמור על כלכלת ישראל. אין לי או לאיש מחבריי לממשלה אינטרס לשמור כסף שלא לצורך בקופה הציבורית. זהו כסף שאתם עובדים בשבילו יום יום והמשימה שלנו היא לוודא שהוא מנוצל בצורה המיטבית עבורכם".