סגור

תא"ל (מיל') אורלי שטרן נבחרה למנכ"לית נתיבי איילון

דירקטוריון החברה אישר את מינוייה של שטרן שמילאה בעבר שורה ארוכה של תפקידים בצה"ל ובמשרד הביטחון. השרה מיכאלי: "מברכת על בחירה מצוינת ומקצועית"

מנכ"לית חדשה לנתיבי איילון: דירקטוריון חברת נתיבי איילון הודיע היום על בחירתה של תא"ל (מיל') אורלי שטרן לתפקיד מנכ"לית החברה. שטרן נבחרה לתפקיד בתום הליך תחרותי.
שטרן מילאה שורה ארוכה של תפקידים בצה"ל ובמשרד הביטחון. עד 2017 עמדה שטרן בראש מערך הבינוי בצה"ל ושימשה סגנית ראש אגף ההנדסה והבינוי במשרד הביטחון. במסגרת תפקידיה במערכת הביטחון ובצבא, היא תכננה וניהלה פרויקטים בהיקף של מיליארדי שקלים והובילה וניהלה באופן ישיר על יחידות מטה בצה"ל. הליך המינוי הפורמלי של שטרן יושלם לאחר אישור הוועדה למינויים ממשלתיים וחתימת שרי התחבורה והאוצר.
1 צפייה בגלריה
אורלי שטרן מנכ"לית נתיבי איילון 26.1.22
אורלי שטרן מנכ"לית נתיבי איילון 26.1.22
אורלי שטרן, מנכ"לית נתיבי איילון
(צילום: יח"צ)
שרת התחבורה מרב מיכאלי מסרה: "מברכת את חברת נתיבי איילון ואת היו"ר מקסין פסברג על בחירה מצוינת ומקצועית. צפויים לאורלי אתגרים רבים בתחומי הטכנולוגיה ויצירת תשתית הסעת המונים איכותית שתוביל את ישראל לקדמת הבמה בתחום התחבורה הציבורית ובתחום התחבורה בכלל".
יו"ר נתיבי איילון, מקסין פסברג מסרה: "לשמחתנו יכולנו לבחור את הטובה ביותר מבין הרבה טובות וטובים שהגישו מועמדותם לתפקיד. אורלי מביאה עמה ניסיון רב שנים בניהול תהליכים מורכבים בעולם התשתיות, ובעיקר ניסיון רב בניהול אנשים במסגרות שונות. כולנו בנתיבי איילון מאחלים לה בהצלחה".