סגור

פרסום ראשון
מיכל פרנק נבחרה למנכ"לית משרד התחבורה

פרנק כיהנה כסמנכ"לית במשרד ראש הממשלה בתקופת ממשלת נתניהו השנייה והשלישית, תחת מנכ"ל המשרד דאז הראל לוקר; תחליף בתפקיד את עופר מלכה, שמונה על ידי השרה הקודמת מירי רגב

שרת התחבורה מרב מיכאלי בחרה במיכל פרנק לתפקיד מנכ"לית המשרד. פרנק כיהנה עד לאחרונה כמנכ"לית הקרן לידידות ולפני כן כמנכ"לית ג'וינט-חמ"ע (חבר מדינות עצמאיות).
בעבר פרנק כיהנה כסמנכ"לית פנים, תכנון ופיתוח במשרד ראש הממשלה בתקופת ממשלת נתניהו השנייה והשלישית, תחת מנכ"ל המשרד דאז הראל לוקר. לפני כן כיהנה פרנק כראש האגף לתיאום, מעקב ובקרה במשרד ראש הממשלה, תחת המנכ"ל אייל גבאי. פרנק נחשבת למועמדת אנונימית וגורמים ממשלתיים ששוחחו עם כלכליסט לא הכירו אותה ואת ניסיונה. היא תחליף בתפקיד את עופר מלכה, שמונה על ידי השרה לשעבר מירי רגב. המינוי דורש את אישור הממשלה.
1 צפייה בגלריה
מיכל פרנק מנכ"לית משרד התחבורה
מיכל פרנק מנכ"לית משרד התחבורה
מיכל פרנק
(צילום: Linkedin)
פרנק נחשבה בעבר למקורבת למנכ"ל משרד רה"מ בשנים 2009-2011, אייל גבאי, וליוותה אותו עוד בתקופה בה היה מנכ"ל רשות החברות הממשלתיות - בין 2002 ל-2007. לאחר שגבאי סיים את תפקידו ברשות החברות, פרנק עברה עמו לחברת ההשקעות האוסטרלית "בבקוק אנד בראון". עוד פורסם כי לפרנק יש גם ניסיון עבר בשוק ההון.
מלשכת שרת התחבורה מיכאלי נמסר, "פרנק בעלת ניסיון ניהולי משמעותי במגזר הציבורי, במשרד ראש הממשלה ובמשרד האוצר, ובעלת ניסיון בינ״ל רב במגזר השלישי כמו גם במגזר הפרטי.
"פרנק משמשת כמנכ"לית הקרן לידידות, ושימשה בעבר כמנכ״לית ג׳וינט חבר המדינות. כסמנכ"לית פנים, תכנון ופיתוח במשרד ראש הממשלה, פיתחה מומחיות בניהול פרויקטים בינמשרדיים ועבדה עם רשויות ביצוע, חברות ורשויות מקומיות. כיועצת למנהל רשות החברות הממשלתית במשרד האוצר, צברה נסיון רב בעבודה עם חברות ממשלתיות, ליוותה הליכים רבים של שינויים מבניים בחברות בתחום התחבורה; ושימשה כחברת דירקטוריון בחברות תשתיות. בשנים האחרונות התמקדה בעבודה הומניטרית בדגש על פעילות למען אוכלוסיות מוחלשות וחיזוק הפריפריה.
מיכל עורכת דין בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים, שניהם בהצטיינות, מהאוניברסיטה העברית בירושלים".