$
בארץ

דויטשה בנק יממן פרויקט שתוביל חברת התשתיות הישראלית Lesico בגאנה

הבנק הודיע על סגירת 2 פרויקטים לשיפור איכות המים בגאנה בשווי כולל של 150 מיליון יורו, בהן יעניק ערבויות אשראי עם הרפובליקה של גאנה ובשיתוף ארגון האשראי לייצוא האיטלקי - SACE. אחד מהפרויקטים יבוצע ע"י חברת בת של Lesico

גולן חזני 12:1223.02.21

דויטשה בנק יממן פרויקט שתוביל חברת התשתיות Lesico הישראלית בגאנה. הבנק הודיע על סגירת 2 עסקאות בהן יעניק ערבויות אשראי עם הרפובליקה של גאנה.

 

 

 

הסכם המימון בהיקף של 150 מיליון יורו, שנושא ערבויות מטעם ארגון האשראי לייצוא האיטלקי-SACE, ישמש למימון בנייה וציוד עבור 2 פרויקטים גדולים של תשתיות, כאשר אחד מהן יבוצע ע"י חברת בת של Lesico Group הישראלית. 

 

הפרויקטים: פרויקט שיקום והרחבת אספקת המים בשם KETA ופרויקט נוסף הוא TAKORADI - שניהם חלק מתוכנית התשתיות הרחבה והמקיפה של ממשלת גאנה, שנועדה לחזק את הצמיחה הכלכלית וליצור הזדמנויות עבודה תוך כדי הבטחת תנאי מחייה טובים יותר עבור האוכלוסייה המקומית.

 

שיפור איכות המים במחוז וולטה

 

הפרויקט הספיציפי נועד לשיפור איכות המים והתברואה באזור הדרום של מחוז VOLTA, שם אספקת המים הקיימת לרוב מוגבלת לשאיבה מתוך בורות מקומיים ולא עומדת בתנאי הביקוש של האוכלוסייה שהולכת וגדלה.

 

מבחינת לסיכו יוקם הפרויקט של שיקום והרחבת אספקת המים ע"י Lesico Srl, החטיבה האיטלקית של חברת הבנייה, שתפעל לצד 16 חברות איטלקיות קטנות ובינוניות בשרשרת האספקה לפרויקט.

מתקן התפלה של החברה הבת לסיכו מתקן התפלה של החברה הבת לסיכו אתר החברה

 

 

 

 

x