$
רכב

קבוצת אלייד ושלמה החזקות ייבאו ביחד מכוניות חשמליות של BYD הסינית

לקבוצת שלמה זיכיון ליבוא של מכוניות BYD הסינית ומייבאת את האוטובוסים החשמליים של החברה. אלייד עוסקת בין היתר ביבוא מכוניות פולקסווגן ומעורבת גם בניסוי הרכב האוטונומי של החברה הגרמנית

תומר הדר 11:2825.01.21

קבוצת אלייד ושלמה החזקות מקיימות מגעים לשיתוף פעולה בתחום הרכב החשמלי, במסגרתו ייבאו ארצה ביחד את מכוניות BYD הסינית.

 

קבוצת שלמה מחזיקה בזיכיון ליבוא של מכוניות BYD הסינית שאינן מיובאות כיום לישראל, ומייבאת את האוטובוסים החשמליים של BYD כמו כן היא בעלת זיכיון היבוא של מכוניות BYD החשמליות, שאינן מיובאות כיום לישראל.

 

 

מכונית חשמלית של BYD, דגם F3DM מכונית חשמלית של BYD, דגם F3DM צילום: בלומברג

 

אלייד החזקות עוסקת במספר גדול של תחומים, שכוללים בין היתר את יבוא מכוניות פולקסווגן וכן עסקים בתחום הנדל"ן. החברה גם מעורבת בין היתר גם בניסוי הרכב האוטונומי של פולקסווגן שמיועד להתקיים בישראל בשנים הקרובות. במקביל, קבוצת שלמה עוסקת גם בפריסה של עמדות טעינה לרכב חשמלי.

 

מקבוצת שלמה נמסר: קבוצת שלמה ואלייד מאשרות כי הסכימו בינן לשותפות בשלמה מוטורס יבואני מוצרי ושירותי BYD לישראל. הקבוצות רואות ב-BYD יצרן מוביל בעולם בטכנולוגיות בכלל ובפרט בתחום הרכב והתחבורה החשמליים. הקבוצות מאמינות בחזון המהפכה החשמלית בתחומי התחבורה השונים בכלל ובמדינת ישראל בפרט וכי היכולות של כל אחת מהן יחדיו יאפשרו לשלמה מוטורס נציגת BYD להפוך לשחקן מרכזי במהפכת היחשמול בישראל".

 

x