שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

המיליארדר צדיק בינו חשוד שנמלט מזירת תאונה: "אמר שנעצור בצד, שם גז וברח"

בעל השליטה בבנק הבינלאומי חשוד שגרם לתאונה בצפון תל אביב ביום חמישי האחרון, שבה נפצעו שתי נהגות: "שאל אם אנחנו בסדר ופשוט ברח". מעוצמת הפגיעה לוחית הרישוי של ג'יפ המרצדס שלו נחקקה על אחד הרכבים, והוא זומן לחקירה. עורכי דינו: "שוחח עם הנהגת שאמרה שאין צורך להחליף פרטים, לאחר מכן עזב"

איתי בלומנטל, ynet 15:1324.01.21

בעל השליטה בבנק הבינלאומי, המיליארדר צדיק בינו בן ה-77, חשוד שנמלט ביום חמישי מזירת תאונת שרשרת באזור חוף הצוק שבצפון תל אביב, כשהוא משאיר במקום שתי נהגות שנפגעו. אחת מהן סיפרה ל-ynet: "הוא אמר לי שכדאי שנעצור כמה מטרים בצד, ופשוט שם גז ונמלט מהמקום". מעוצמת הפגיעה נחקקה לוחית הרישוי של רכבו של בינו על אחד הרכבים, וכך אותר וזומן לחקירה במשטרה.

 

צדיק בינו צדיק בינו

 

בינו נהג בג'יפ מסוג מרצדס ביום חמישי, וחשוד שפגע בשני כלי רכב שנעצרו לפני כיכר תנועה עם הולכי רגל ברחוב יוניצמן, סמוך לחוף הצוק בצפון העיר. "איך שנעצרתי לפני הכיכר הרגשתי בום מאחורה והבנתי שנכנסו בי", סיפרה אחת הנפגעות בתאונה. "מזל שהולכי הרגל הספיקו לחצות את הכביש. יצאתי מבולבלת מהרכב כי קיבלתי מכה חזקה, ומאחוריי ישבה עוד נהגת. שאלתי אותה מה קרה, והיא אמרה שרכב שהגיע מאחוריה העיף אותה".

 

לדבריה, "ראיתי מאחורה מישהו עם ג'יפ מרצדס ששאל אם אנחנו בסדר, ואז אמר 'בואו נעצור בצד כדי לא להפריע לרכבים אחרים', ואז הוא פשוט ברח. הייתי ממש מבולבלת והרגשתי ממש רע. פחדתי מהקורונה ולא הסכמתי להתפנות לבית החולים בהתחלה".

 

העדים לתאונה הזמינו משטרה והצליחו לזהות את מספר הג'יפ, שנחקק על הרכב שבו פגע. לאחר זיהוי לוחית הרישוי התברר כי הנהג החשוד הוא צדיק בינו, דמות מוכרת בעולם הבנקאות ונחשב לאחד האנשים העשירים בארץ. "השוטרת אמרה לי שהם יודעים מי הוא, ושהוא לא 'צדיק כתמר'", סיפרה אחת הנהגות שנפגעו.

 

גם הנוסעת ברכב האמצעי סובלת מכאבים בכל חלקי גופה, ובשבוע הקרוב לקחה חופש מעבודתה. "אני מרגישה יותר טוב היום, אבל עם כאבי גב ואחרי צילומים. אני לא מבינה את ההתנהגות הזאת, תאונה יכולה לקרות אבל המינימום זה להשאיר פרטים ולא לברוח".

 

עו"ד גל שרון ואיל שמרון, עורכי דינו של צדיק בינו, אמרו ל-ynet: "מדובר בתאונת דרכים קלה של חזית-אחור של שני רכבים שנסעו לפני מרשינו. הוא לא הספיק לבלום ופגע קלות ברכב שלפיניו מאחורה והוא הציע לאותה נהגת ברכב שלפניו להחליף פרטים בצד. הם שוחחו והיא אמרה לו שאין צורך להחליף פרטים ובשל כך הוא עזב את המקום. הוא הופתע לאחר מכן שנקרא למשטרה. הוא מסר פרטים מלאים, שיתף פעולה. מדובר באזרח שומר חוק שלצערו הוטעה על ידי הנהגת במקום התאונה. הדברים יתבררו והצדק ייצא לאור".

 

המשטרה אישרה כי חקירה נפתחה נגד הנהג הפוגע.

x