$
בארץ

פעיל הליכוד מטנף ומסית, בכירי התנועה מתייצבים לברך

סרטון בטוויטר משלב בין התבטאויותיו של איציק זרקא כנגד מפגינים נגד רה"מ, כולל "הסרטן של המדינה, בוגדים, נאצים", וכן קריאות לפגוע בהם פיזית, ובין ברכות של בכירי הליכוד ליום הולדתו; ניר ברקת מאחל לו: "תמשיך להיות מי שאתה"; השר אמיר אוחנה:"אוהבים את האנרגיות הטובות"

שירות כלכליסט 09:3619.12.20

איציק זרקא הוא פעיל ליכוד מוכר, בין היתר בזכות התבטאויות מסיתות ופוגעניות שלו נגד המוחים כנגד ראש הממשלה בנימין נתניהו. כל זה לא משנה כנראה לבכירי התנועה, והם גם מתייצבים לברך אותו ליום הולדתו שחל בחודש שעבר בסרטונים שהכינו. סרטון שהתפרסם בטוויטר משלב בין ההתבטאויות של זרקא לברכות הלבביות.

 

בין הפנינים של זרקא המופיעות בסרטון: "הדגלים השחורים זה התכריכים שלכם", הוא קורא למפגינים נגד נתניהו, ולאחת מהן הוא מאחל: "שייצאו לך העיניים, בעזרת השם. זה הסרטן של המדינה". לנוסע ברכב הוא קורא: "תעשה תאונה, בעזרת השם". יחד עם חבריו הוא קורא למפגינים "שמאלנים בוגדים", ומוסיף: "שבורא עולם ייתן להם מכה קשה בעזרת השם, מקטן ועד גדול". רעייתו חני זרקא קוראת למפגינים: "אשכנזים ממורמרים", והוא מוסיף בהמשך: "נאצים, רעים".

 

 

 

בהתבטאות אחרת בסרטון שהעלה הוא אומר: "אלות, פיקות לרגליים, לברכיים. ככה שנה-שנתיים לא תתקרבו בכלל לשום הפגנה". בהפגנה אחרת הוא מתועד כאומר: "תוציאו את הנשקים ועל הראש לתת להם", ולאחר מכן הוא מציג אקדח בחגורתו ואומר: "אני בן אדם חמוש".  כן מתועדות התבטאויות מיניות גסות ביותר שהוא מטיח בפני המוחים.

 

זרקא והמגאפון זרקא והמגאפון

 

 

אבל כאמור בכירי הליכוד מתייצבים לברך את זרקא ליום הולדתו. ח"כ ניר ברקת, לשעבר ראש עיריית ירושלים, מאחל לו: "תמשיך להיות מי שאתה, נאמן לתנועת הליכוד, חבר יקר, עושה טוב בכל מקום שאתה מגיע אליו. מתגעגע אליך".

 

אוחנה אוהב אוחנה אוהב

 

השר לביטחון פנים אמיר אוחנה אומר לו: "אתה אחד האנשים הטובים, היקרים, האהובים עליי". בהמשך הוא מוסיף: "איציק זרקא הענק, אנחנו כולנו אוהבים אותך. אוהבים את האנרגיות הטובות".

 

שרת התחבורה מירי רגב מציינת את נוכחותו של זרקא וחבריו בהפגנות שנערכות מול ביתה, ועל כך שהוא "שומר על כבוד הליכוד ועל כבוד ראש הממשלה".

 

השרה להגנת הסביבה גילה גמליאל מברכת ואומרת "לב ענק...עם הרבה אהבה", והח"כית מאי גולן מגדירה אותו "נכס יקר לליכוד".

 

x