$
בארץ

זה היה השבוע של אורלי לוי־אבקסיס

טשטוש המציאות בניצוח השרה לקידום קהילתי הגיע לשיא, כאשר השרה השיקה עם שירות המדינה פרויקט שבמסגרתו מנהלות בכירות ומנוסות בשירות הציבורי יעניקו ייעוץ אישי למנהלות בדרגי הביניים. בפועל, מדובר בלא יותר מעוד אריזה מחדש של מיזמים ישנים כעשייה חדשה, אחרי מעבר בפס הייצור של לוי־אבקסיס לשמות מפוצצים

צבי זרחיה 08:3103.12.20

טשטוש המציאות בניצוח השרה לקידום קהילתי אורלי לוי־אבקסיס הגיע השבוע לשיא. השרה השיקה עם שירות המדינה פרויקט שבמסגרתו מנהלות בכירות ומנוסות בשירות הציבורי יעניקו ייעוץ אישי למנהלות בדרגי הביניים. אין כמו קוקטייל טוב המבוסס על המילה “פרויקט”, וערבובו עם העצמה נשית (חשובה לשם עצמה). בפועל, זה לא יותר מעוד אריזה מחדש של מיזמים ישנים כעשייה חדשה אחרי מעבר בפס הייצור של לוי־אבקסיס לשמות מפוצצים.

 

 

אורלי לוי־אבקסיס אורלי לוי־אבקסיס צילום: חורחה נובומינסקי

 

פרויקטים דומים כבר פועלים במשרדי הממשלה, והיכן שלא, הנציבות יכולה להפעילם לבד. זה הדין גם לגבי שיתוף הפעולה של לוי־אבקסיס עם עיריית פתח תקווה בפרויקטים קהילתיים נטולי שם; העיקר שיהיו שם מילים כמו פרויקט, קהילה, נשים וחלשים.

 

פעולתה המשמעותית ביותר של השרה בשבוע החולף היתה דווקא במישור הפוליטי, בהתנגדותה אתמול להקדמת הבחירות. אחרי הכל, בממשלה הבאה משרדה יפורק, ואז מי ידאג לכל החלשים והנדכאים? חלילה, אין שום קשר לחשש לאובדן הג’וב המפנק שקיבלה לאחר שמעלה באמון מצביעיה.

x