$
בארץ

היעד הבא: איי סיישל נפתחו לכניסת תיירים ישראלים

לאחר סגירת יוון ומדינות נוספות בפני הישראלים, הופכת איי סיישל שבאוקיאנוס ההודי למדינה ירוקה כך שלא יהיה צורך בבידוד בכניסה אליה ובחזור לישראל; חברת אייר סיישל משיבה את הקו לנתב"ג בתדירות של פעמיים בשבוע בשלב זה; בהמשך גם אל על תצטרף לטיסות לאיים

נווית זומר 14:5307.11.20

איי סיישל הם היעד הירוק הבא של הישראלי. משרד הבריאות במדינה השוכנת באוקיאנוס ההודי הודיע היום (שבת) רשמית כי ישראל נכנסה לרשימת המדינות הירוקות. בכך תתאפשר כניסה של תיירים ישראלים. במקביל גם בישראל תוכרז סיישל כירוקה כך שתיירים ישראלים יהיו פטורים מבידוד בכניסה אליה ולישראל בחזור.

 

 

 

 

 

איי סיישל איי סיישל

 

בעקבות זאת חברת התעופה אייר סיישל מחזירה לאחר הפסקה של שמונה חודשים את הטיסות מישראל לאיים, וזאת החל מה-18 בנובמבר. משך הטיסה הוא כשש וחצי שעות. מדובר בתחילה בשתי טיסות שבועיות. לצורך ההשקה המחודשת של הטיסות, אייר סיישל מציעה מספר מוגבל של מושבים במחיר של 499 דולר כולל מסים עבור הטיסות בנובמבר.

 צילום: יח"צ חו"ל

 

לפני היציאה מנתב"ג, יצטרכו התיירים הישראלים להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית שנערכה 72 שעות לפני הטיסה, ושובר הזמנה של מלון מורשה וביטוח בריאות.

 

מדובר בהחלט בבשורה לנופש הישראלי לאחר שהיעדים שהיו ירוקים כמו סרביה, בולגריה ויוון שלא דרשו בידוד מהתייר הישראלי והסכימו להכיר בישראל כמדינה ירוקה נסגרו אחד אחרי השני. גם הניסיונות של משרד החוץ לשכנע את קפריסין לפתוח שעריה לישראל לא נשאו עד כה פרי.

 

מאייר סיישל נמסר כי "סיישל נקטה בצעדים רבים לשמירה על ביטחון אזרחיה ומבקריה במהלך תקפות המגפה, והכניסה למדינה מוגבלת למדינות נבחרות. אנו מתרגשים שוב לקבל את התיירים הישראלים".

 

בהמשך צפויה גם אל על להפעיל טיסות לסיישל, וזאת החל מה-6 בדצמבר ובמסגרת חבילות שישווקו על ידי חברת ספיריט הפקות עולם - מדובר בחבילות של חמישה לילות במלונות 4 ו-5 כוכבים בעלות התחלתית של 1,700 דולר לאדם בחדר זוגי. כרגע ניתן להזמין טיסות דרכה עד סוף פברואר.

x