$
בארץ

אושר: קיום הופעות בשטח פתוח בפורמט "דרייב-אין"

משרדי התרבות והבריאות סיכמו היום כי יתאפשר להעלות מופעים עם עד 200 מכוניות פרטיות בשטח פתוח. בין ההנחיות: הנגנים יעטו מסיכות, אישור יציאה מהרכב לשירותים - באישור סדרן, אפשרות רכישת כרטיסים דיגיטלית בלבד ומרווח של 2 מ' בין הרכבים

מאיה נחום שחל 19:3422.07.20

משרדי התרבות והבריאות אישרו היום (ד') העלאת הופעות חיות בפורמט של "דרייב אין" עד 200 מכוניות פרטיות בשטח פתוח. מדובר באישור למפיקים ולרשויות להקים מתחמים באופן מיידי.

 

 

בהיעדר מופעים והצגות באולמות ובישיבה באוויר הפתוח ניסה בימים האחרונים שר התרבות והספורט חילי טרופרלמצוא דרך לקיים אירועי תרבות במסגרת ההגבלות, תוך שמירה על בריאות הציבור ומניעת הדבקה.

 

לפי הסיכומים, המשנה למנכ"ל משרד הבריאות פרופ' איתמר גרוטו על קיום ההופעות בשטח פתוח עם אפשרות רכישת כרטיסים דיגיטלית בלבד, סדרן על כל 20 מכוניות (לא כולל אופנועים) ומרווח של 2 מ' בין הרכבים.

קונצרט דרייב אין לוס אנג׳לס בזמן הקורונה קונצרט דרייב אין לוס אנג׳לס בזמן הקורונה צילום: גטי

 

עוד בין ההנחיות: היציאה לשירותים תתאפשר אך ורק בתיאום עם הסדרן ורק משפחה אחת תוכל לשהות בשירותים באותו זמן. לא תתקיים חלוקה או מכירה של מזון או שתיה באירוע ועמדות חיטוי ידיים ימוקמו מחוץ לתאי השירותים ולשימוש המופיעים עם הבמה.

 

על הבמה יהיו עד עשרה משתתפים והנגנים יעטו מסכה לאורך על המופע, פרט לנגני כלי נשיפה שיאלצו לשמור מרחק של 7 מ' משאר המשתתפים. הציוד הרלוונטי, לרבות המיקרופונים וערכות הסאונד יעברו חיטוי לפני כל מופע.

x