$
בארץ

בכירה במשטרה חגגה מסיבת סיום לבנה - ללא שמירה על ריחוק חברתי או מסיכות

בסרטון שצולם על ידי חבר מועצת עיריית הרצליה והופץ ברשתות החברתיות נראים לכאורה עשרות צעירים רוקדים בחצר ביתה של נצ"ם מירי פלד, עד לאחרונה סגנית מפקד מרחב ירקון במשטרה וכיום בכירה במכללה לשוטרים. המשטרה: "המקרה ייבדק ויטופל בהתאם"

עמיר קורץ 14:5905.07.20
בעקבות טענות לגבי מסיבה שנערכה אמש בביתה של בכירה במשטרה לכאורה בניגוד להנחיות משרד הבריאות בתקופת הקורונה הודיעה המשטרה כי "המקרה ייבדק ויטופל בהתאם".

 

בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות שצילם חבר מועצת עיריית הרצליה אלעד צדיקוב (סיעת גשר) אתמול בערב, נראים עשרות צעירים, בהם גם בנה של נצ"ם מירי פלד חוגגים את מסיבת הסיום של כיתה יב' בחצר ביתה בשכונת נוה עמל בהרצליה, זאת ללא שמירה על ריחוק חברתי וללא מסכות.  

 


 

 

פלד היתה עד לאחרונה סגנית מפקד מרחב ירקון במשטרה וכיום היא בתפקיד בכיר במכללה לשוטרים.

 

לדברי צדיקוב, המסיבה החלה אחר הצהריים במהלך השבת ונמשכה אל תוך הלילה, כשמארגני המסיבה הוציאו מערכת הגברה לחצר הבית והמוסיקה נוגנה בעוצמה חזקה במיוחד. הוא טוען כי פלד ובן זוגה, גם הוא שוטר במשטרה, סרבו להנמיך את המוזיקה ולא ניאותו לבקשות מצד שכנים ומתפללים בשכונה, אשר חלקה בעלת צביון דתי.

 

נצ"ם מירי פלד נצ"ם מירי פלד צילום: צביקה טישלר

 

 

בנוסף צדיקוב, אשר שירת בצבא בשייטת 13, טען כי כאשר התווכח עם פלד היא דיברה אליו בזלזול בשל היותו חרדי ואמרה לו, לדבריו: "לך תעשה צבא!".

 

הוא הוציא הודעה נוקבת הבוקר אודות האירוע ומה שהוא כינה "התנהגות ביריונית" מצד הזוג פלד, וטען כי "בזמן שהמשטרה נוהגת באכיפה מחמירה ביותר כלפי כל אדם ללא מסיכה, מארגנת נצ"מ פלד מסיבה סיום לבנה, עם עשרות רבות של נערים ונערות שלא מקפידים על הוראות הבטיחות של מרחק וכולם ללא מסיכות כולל בעלי הבית. אני מתבייש שכך מתנהגים קצינים בכירים במשטרת ישראל, שנאמנים על אכיפת החוק".

 

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה כי "המקרה ייבדק ויטופל בהתאם. כל שוטר בכל דרגה, בין שהוא בתפקיד ובין שאינו בתפקיד, כפוף לחוק בדומה לכל אזרח אחר".

 

x