$
בארץ

הסכם קיבוצי חדש לעובדי שטראוס מים

ההסכם החדש נחתם לתקופה של 4 שנים, לפיו סוכם כי 800 עובדי שטראוס מים יקבלו העלאת שכר בגובה שבין 10.3% ל-12.8% שיינתנו להם בפעימות; בנוסף, העובדים יקבלו בונוסים על מכירות ובין היתר יגדלו גם מענקים שונים וההפקדות לקרן ההשתלמות

אורנה יפת 12:3221.06.20

הסכם קיבוצי חדש לעובדי שטראוס מים. שתוקפו ארבע שנים נחתם בין ההסתדרות, הנהלת חברת שטראוס מים וועד העובדים חתמו על הסכם קיבוצי חדש ל-800 עובדי החברה. ההסכם תקף לארבע שנים וקובע כי עובדי שטראוס מים יקבלו העלאות שכר בגובה שבין 10.3% ל-12.8% שיינתנו להם בפעימות, בארבע השנים הקרובות.

 

 

בנוסף, קובע ההסכם כי עובדי שטראוס מים יקבלו בונוס על פי עמידת החברה ביעדי מכירות שנתיים. כמו כן, החברה תגדיל לעובדים את מענקי הביגוד, האש"ל והקייטנות וכן יוגדלו ההפקדות לקרן ההשתלמות של העובדים ותקציב הרווחה.

יניב שירזי מנכ"ל שטראוס מים ישראל יניב שירזי מנכ"ל שטראוס מים ישראל צילום: אוראל כהן

 

 

שטראוס מים מייצרת מערכות לטיהור וסינון מים. החברה בבעלות קבוצת שטראוס ומשרדיה ממוקמים באור יהודה.

 

יו"ר ההסתדרות במרחב גבעתיים ויישובי בקעת אונו, עופר חתוכה, מסר כי "שטראוס מים לא הוציאה את העובדים לחל"ת והמשיכה לנהל את המשא ומתן בתקופת הקורונה. אין ספק כי מדובר בחברה ששמה דגש על ההון האנושי שלה, רואה אותו ודואגת לרווחתו".

 

מנכ"ל שטראוס מים ישראל, יניב שיראזי: "עובד מרוצה ושמח זה עובד שבא לעבודה עם רצון לעבוד ומוטיבציה ומביא את החברה להישגים".

x