שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

ממחר: מנויי "רב קו" יוכלו לקבל פיצוי על השבתת שירותי התחבורה בתקופת הקורונה

על פי מתווה שסוכם בין משרדי התחבורה והאוצר, נוסעים שרכשו מנוי "חופשי חודשי" לחודש מרץ יוכלו לקבל את הפיצוי באמצעות אחת מהאפשרויות הבאות - קבלת "חופשי חודשי" לשבועיים בחינם, רכישת "חופשי חודשי" בהנחה של 50%, או טעינת "ערך צבור" עם יתרה של רבע מעלות החוזה שהיה ברשותם

ליאור גוטמן 18:1425.05.20

משרד התחבורה הודיע אחר הצהריים שהחל ממחר (ג') יוכלו מאות אלפי נוסעים שרכשו מנוי "חופשי חודשי" לקבל פיצוי עבור התקופה שבה לא יכלו להשתמש בשירותי התחבורה הציבורית, עקב משבר הקורונה. על פי ההערכות המדינה חייבת לנוסעים כמה עשרות מיליוני שקלים.

 

 

 

כזכור, במהלך חודש מרץ צומצמו בהדרגה שירותי התחבורה הציבורית בישראל, עד לשיעור של 25% בלבד בהיקפם, כאשר שירותי הרכבת הושבתו לכל התחנות. במטרה למנוע פגיעה בנוסעים שרכשו מנויים תקופתיים בתחבורה הציבורית, החליט משרד התחבורה על מתן פיצוי לנוסעים שלא יכלו לממש את זכאותם במסגרת המנוי.

 

מנויי רב קו יוכלו לקבל פיצוי מנויי רב קו יוכלו לקבל פיצוי

 

על פי מתווה שסוכם בין משרדי התחבורה והאוצר, נוסעים שרכשו מנוי "חופשי חודשי" לחודש מרץ יוכלו לקבל את הפיצוי באמצעות אחת מהאפשרויות הבאות: קבלת "חופשי חודשי" לשבועיים בחינם, רכישת "חופשי חודשי" בהנחה של 50%, או טעינת "ערך צבור" עם יתרה של רבע מעלות החוזה שהיה ברשותם.

 

את ההחזר ניתן לקבל דרך אפליקציות ההטענה של הרב קו, הופ-און או רב קו און ליין. עוד אומרים שם שבמידה ויש ברשות הנוסע טוען כרטיסים או טלפון חכם המתאים לטעינה, ניתן להטעין את ההחזר באמצעות הטלפון. במידה ולא, ניתן להזמין את הפיצוי באינטרנט ולממש אותו בתחנות הטעינה של החברה.

x