$
בארץ

עמותת יוניסטרים העבירה שיעורים באונליין ל-3,500 חניכיה בפריפריה

העמותה המכשירה צעירים מהפריפריה ליזמות עסקית וחברתית התגייסה למאמץ הלאומי בהתמודדות עם הקורונה והעבירה כל פעילויותיה לרשת: בנוסף היא מקדמת הרצאות בפייסבוק עם בכירי משק מוכרים מחברות כמו גוגל ופייסבוק

שירות כלכליסט 09:0219.03.20

עמותת יוניסטרים מתגייסת למאמצים הלאומיים והעבירה את כל תכני ושיעורי העמותה לאונליין, עבור 3,500 חניכיה המתגוררים בפריפריה.

 

 

בנוסף, בתקופה קשה זו מקדמת העמותה הרצאות בעמוד הפייסבוק עם בכירי משק מוכרים: מנכ"לית פייסבוק ישראל, עדי סופר תאני, משתתפי תוכנית ״הכרישים״ זוהר לבקוביץ ויסמין לוקץ׳, ראש מרכז המחקר והפיתוח בגוגל פרופ׳ יוסי מטיאס ועוד.

 צילום: אופיר אורון

 

מתוך אחריות אישית לחניכי העמותה העבירה יוניסטרים, (החל מתחילת השבוע) את כל תכניה ופעילותה לאונליין. מדובר במבצע לאומי על מנת לאפשר ל-3,500 חניכי העמותה המתגוררים כולם בפריפריה, את המשך ההכשרה, דווקא בתקופה קשה זאת.

 

בנוסף, במטרה להתגייס למאמצים הלאומיים עבור כל בני הנוער בישראל, מקדמת העמותה יוזמה במסגרתה יופיעו אנשי עסקים בהרצאות וידאוקסטים אודות חדשנות וטכנולוגיה בעמוד הפייסבוק של העמותה (בתצורת FACEBOOK LIVE). מטרת הפעילות הינה להעשיר את בני נוער והוריהם בתכנים מעניינים ומפיגים בעודם בביתם בתקופה לא פשוטה זו וכן להנגיש יזמות לכלל.

  

אסף וייס, מנכ״ל עמותת יוניסטרים מסר כי "מתוך הבנה של השפעות המאמץ העולמי נגד הקורונה על בני הנוער בישראל, החלטנו להשקיע את מירב המשאבים ולהתגייס למאמץ ולספק להם תכנים איכותיים, גישה לאנשי העסקים הבכירים במשק הישראלי ועניין בזמן שהם מסוגרים בביתם. אנו תקווה כי ההזדמנות אשר יצרנו עבורם להיחשף לבכירים במשק תעניק להם השראה וערך מוסף משמעותי, במיוחד בימים מאתגרים אלה״.

 

 

הרצאות הבכירים יחלו בשבוע הבא ביום ד׳ בעמוד הפייסבוק של העמותה

 

x