$
בארץ

ד״ר רון תומר נבחר לנשיא התאחדות התעשיינים

תומר גבר על בעלי רב בריח שמואל דונרשטיין ויחליף את שרגא ברוש, שהודיע על סיום התפקיד לאחר חקירה שנפתחה נגדו בחשד להעלמת מס

נווית זומר 20:0830.01.20

ד"ר רון תומר נבחר לתפקיד נשיא התאחדות התעשיינים החדש לאחר שגבר על שמואל דונרשטיין, בעלי רב בריח, בתום מסע בחירות ממושך וסוער. תומר יחליף את שרגא ברוש, נשיא ההתאחדות בחמש השנים האחרונות.

 

 

הבחירות נערכו היום (ה') בכפר המכביה בהשתתפות שיא של תעשיינים לעומת הבחירות הקודמות - 788 תעשיינים הצביעו ומותוכם קיבל תומר 421 קולות ודונרשטיין קיבל 364.

 

תומר, בן 53 נשוי ואבא לשלושה ילדים, הוא מנכ"ל משותף ודור שני לבעלי חברת התרופות אוניפארם, המייצרת, מפתחת ומשווקת תרופות גנריות. את החברה הקים אביו בשנת 1975 ויש לה מפעל חדש באזור תעשייה מבוא כרמל.

 

 

רון תומר רון תומר

 

 

תומר פעיל ותיק בהתאחדות התעשיינים ושימש כיו"ר מטה כחול לבן. הוא נחשב כאיש של שרגא ברוש, נשיא התאחדות התעשיינים היוצא, וזכה לתמיכתו. ברוש הודיע לפני שלושה חודשים על פרישתו מהתפקיד לאחר חמש שנים בעקבות חקירה שנפתחה נגדו בחשד להעלמת מס.

 

תומר נבחר כשלצידו הח"כית לשעבר איילת נחמיאס-ורבין שתהיה סגניתו. עם היבחרו אמר תומר: "התעשייה הישראלית ניצבת בפני אתגרים גדולים, אבל אוביל מאבק כדי שנוכל להתמודד מולם ולרתום את הממשלה שתקום לעזרת התעשייה ולשמירה על עצמאותה הכלכלית של ישראל".

x