$
בארץ

יו"ר נאוויטס, גדעון תדמור, נבחר ליו"ר איגוד החברות הציבוריות

הוא יחליף בתפקיד את יו"ר מיטב-דש צבי סטפק. בתפקידיו הקודמים שימש תדמור יו"ר דלק קידוחים ומנכ”ל אבנר נפט וגז והוביל את פיתוח מאגרי הגז הטבעי ים תטיס ותמר

ליאור גוטמן 15:1427.01.20

גדעון תדמור, אחד ממייסדי תעשיית הגז הישראלית ויו"ר נאוויטס פטרוליום, נבחר לתפקיד יו"ר איגוד החברות הציבוריות. תדמור יחליף בתפקיד את יו"ר מיטב-דש צבי סטפק.

 

 

 

איגוד החברות הציבוריות הוקם בשנת 1991 והוא מייצג את כלל החברות הציבוריות בישראל מול משרדי הממשלה, ועדות הכנסת, רשות ני"ע והבורסה. בין המאבקים שהוביל בשנים האחרונות ניתן למנות הכרה בהוצאות הנפקה לצרכי מס, מעבר מ-4 ל-2 דו"חות לחברות קטנות והקלות הקלות בתיקון 20 לחוק החברות.

 

 

גדעון תדמור גדעון תדמור

 

בתפקידיו הקודמים כיו"ר דלק קידוחים וכמנכ”ל אבנר נפט וגז, הוביל תדמור את פיתוח מאגרי הגז הטבעי ים תטיס ותמר, תוך התמודודת על שינויי הרגולציה שנרשמה בעשור הקודם במסגרת ועדת ששינסקי או מתווה הגז הממשלתי. היום מכהן תדמור כאמור כיו"ר שותפות נאוויטס פטרוליום שנסחרת בבורסה הישראלית ועוסקת בפיתוח מאגרי נפט וגז טבעי בצפון אמריקה.

 

מנכ"ל איגוד החברות הציבוריות, אילן פלטו: "תדמור מביא איתו ניסיון של עשרות שנים בשוק ההון הישראלי ורקורד מוכח של הצלחות. החברות הציבוריות עומדות בפני אתגרים לא פשוטים, ואני משוכנע שיחד עם גדעון נפעל לפיתוח שוק ההון הישראלי והגדלת מספר החברות הציבוריות".

x