שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
רכב

שישה ילדים ב-300 קמ"ש: בנטלי מעדכנת את הבנטיאגה

החברה הבריטית הכריזה על גרסה חדשה ומוגדלת של רכש כביש שטח הבכיר, שבה יהיו שבעה מושבים - שלא כמו ברכבים יפנים וקוריאנים, מיועדת גם להסיע מבוגרים שיהנו בין היתר ממושבי עור ומערכת בידור מיוחדת ליושבי השורה השלישית

תומר הדר 10:4120.11.19

גם לעשירים יש הרבה ילדים, כך סבורה בנטלי שמכריזה על גרסה חדשה של רכב הכביש שטח הבכיר של היצרנית הבריטית - לראשונה עם שבעה מושבים.

 

 

בכך הפכה הבנטיאגה לבנטלי הראשונה (שאינה לימוזינת יוקרה להסעת אח"מים) שמסוגלת להסיע שישה נוסעים, ביצור סדרתי. מטבע הדברים, קהל היעד העיקרי של הבנטיאגה יהיה משפחות עתירות ילדים המתגוררות לחוף המפרץ הפרסי, אך בדומה לכל דגמי בנטלי ביצור סדרתי, גם הבנטיאגה המוגדל יגיע לישראל.

 

בנטלי בנטיאגה החדשה מבפנים בנטלי בנטיאגה החדשה מבפנים

 

ועם זאת, בשונה מרוב רכבי הכביש שטח היפנים והקוריאניים, ששורת המושבים השלישית שלהם מיועדת לאכלס צמד ילדים קומפקטיים בגילאי הגן, זו של הבנטלי מיועדת גם להושבת מבוגרים שנהנים, בדומה ליושבי השורה השניה, ממושבי עור בעבודת יד, מערכת בקרת אקלים אינדיבידואלית וגם מערכת בידור מיוחדת ליושבי השורה השלישית.

 

בנטלי בנטיאגה 2020 בנטלי בנטיאגה 2020

 

היצע המנועים מוכר מבנטיאגה הרגילה - החל בגרסת פלאג אין הייבריד ירוקה, המצוידת במנוע בנזין בנפח 3.0 ליטרים ומנוע עזר חשמלי וכלה בגרסת SPEED לא כל כך ירוקה, המונעת באמצעות מנוע בעל 12 בוכנות בנפח שישה ליטרים - המאפשר לבנטיאגה המשפחתית לשנע את שבעת הנוסעים ליעדם במהירות של עד 306 קילומטרים לשעה.

 

בנטלי בנטיאגה 2020 בנטלי בנטיאגה 2020

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x