$
משפט

"רפי כהן לא הפקיד אגורה שחוקה אחת לקופת הכינוס"

למרות חוב של 187 אלף שקל, הנאמן של השף לא מבקש צו מאסר: "אנשי תקשורת מנסים לסייע לו"

"השף רפי כהן לא הגיש את דוחותיו ולא הפקיד אף לא אגורה שחוקה אחת לקופת הכינוס, חרף צו כינוס שניתן בספטמבר 2017 ובמסגרתו הושת עליו צו תשלומים חודשי בסך 7,500 שקל", כך טען עו"ד ליאור כספי, הנאמן לפשיטת הרגל של השף הנודע, בדו"ח שהגיש אתמול לבית המשפט המחוזי בתל־אביב. עוד נטען שלכהן חוב פיגורים לקופת הכינוס בסך כ־187 אלף שקל.

 

 

 

עו"ד כספי טוען בדוח שבימים אלו פנו למשרדו אנשי תקשורת שמעוניינים לסייע לכהן לצאת מהמצוקה הקשה, ומשכך הוסכם בשלב זה לא להגיש בקשה לצו מאסר. עוד ציין הנאמן שעתידה להתקיים פגישה במשרדו ביחד עם כהן והמסייעים על מנת לנסות ולמצוא פתרון שיאפשר לכהן לחזור למוטב. הנאמן יעדכן את בית המשפט בעניין זה בעוד 20 יום.

 

רפי כהן רפי כהן צילום: אוראל כהן

 

 

זו אינה פעם ראשונה שחבריו של כהן מנסים לסייע לו, וביולי 2018 פורסם שהוא אף הועסק במסעדת "עזורה" של חבר הילדות שלו, השף אלרן שרפלר, אולם לאחר מכן נמסר לנאמן כי כהן אינו מועסק עוד על ידי שרפלר. באותה עת חוב הפיגורים של כהן לקופת הכנ"ר עמד על כ־67 אלף שקל, ומאז צמח בכ־120 אלף שקל.

 

מהדוח עולה שבמסגרת ההליך כהן החליף כבר ארבעה מייצגים. עד כה הוגשו לנאמן 26 תביעות חוב כנגד כהן בכ־9 מיליון שקל. כהן, שהפעיל בעבר את מסעדת רפאל היוקרתית בת"א ונחשב לעילוי בתחומו, הוכרז כפושט רגל במאי 2018. לפי הדוח "חרף כמות הפעמים שהנאמן הושיט לכהן יד - לא השכיל החייב לתפוס אותה". את תגובת כהן לא ניתן היה להשיג.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x