שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

צפו בתמונות: נתניהו חגג יום הולדת 70 בבית המיליונר זאק גרטלר

המיליונר היהודי-בריטי, שכיכב בעבר ב"רשימות המיליונרים" שהכין נתניהו בכתב ידו, אירח את המסיבה לכבודו של ראש הממשלה. בין המשתתפים: עורכי דינו של נתניהו עמית חדד, יוסי אשכנזי ויוסי כהן; דורי גולד, משה אדרי, דידי הררי, ניקול ראידמן, בני ציפר, הרב מאיר לאו ואיש העסקים שלומי פוגל

עמיר קורץ 22:5727.10.19

המיליונר היהודי-בריטי ממוצא גרמני, זאק (זכריה) גרטלר, עורך הערב (א') מסיבה בביתו הפרטי שברחוב ביאליק בתל אביב. האירוע הנחגג: יום הולדתו ה-70 של ראש הממשלה בנימין נתניהו. הרחוב נחסם החל משעות אחה"צ, כחלק מההיערכות להגעתו של נתניהו למקום.

 

 

שיירת ראש הממשלה הגיעה לרחוב בשעה 20:50, מיד לאחר סיום פגישתו עם ח"כ בני גנץ בקריה. הבן, אבנר נתניהו, הגיע עם בת זוגתו לארוע כחצי שעה לפני השיירה.

 

 

שיירת ראש הממשלה שיירת ראש הממשלה צילום: אוראל כהן

 

אבנר נתניהו אבנר נתניהו צילום: אוראל כהן

 

 

בין האורחים שנצפו מגיעים למסיבה הערב בבניין הבאהאוס המשופץ של גרטלר: עו"ד יוסי אשכנזי ועו"ד עמית חדד, המייצגים את נתניהו בתיקי האלפים; עו"ד יוסי כהן, המייצג את משפחת נתניהו; עו"ד ז'אק חן, המייצג את שאול אלוביץ בתיק 4000 (בעבר ייצג גם את נתניהו, ע.ק); מנכ"ל משרד החוץ לשעבר ויועצו המדיני לשעבר של נתניהו, דורי גולד; איש הקולנוע משה אדרי ואשתו פנינה; המוזיקאי קובי אשרת, השדרן דידי הררי, איש הבידור אורי גלר, יו"ר הסוכנות לשעבר נתן שרנסקי, מקורבי נתניהו ניקול ראידמן ובני ציפר, הרב הראשי לישראל לשעבר מאיר לאו, הפרסומאי גיל סמסונוב, איש העסקים שלומי פוגל, מבעלי מספנות ישראל, המקורב לנתניהו וד"ר אבשלום קור.

 

עו"ד יוסי כהן עו"ד יוסי כהן צילום: אוראל כהן

 

 

 עו"ד ז'ק חן ועו"ד יוסי אשכנזי עו"ד ז'ק חן ועו"ד יוסי אשכנזי צילום: אוראל כהן

 

 

דורי גולד דורי גולד צילום: אוראל כהן

 

אורי גלר אורי גלר צילום: אוראל כהן

 

הרב לאו הרב לאו צילום: אוראל כהן

 

עו"ד עמית חדד עו"ד עמית חדד צילום: אוראל כהן

 

קובי אשרת קובי אשרת צילום: אוראל כהן

 

גיל סמסונוב גיל סמסונוב צילום: אוראל כהן

 

שלומי פוגל שלומי פוגל צילום: אוראל כהן

 

נתן שרנסקי נתן שרנסקי צילום: אוראל כהן

 

דידי הררי דידי הררי צילום: אוראל כהן

 

משה אדרי משה אדרי צילום: אוראל כהן

 

בני ציפר וניקול ראידמן בני ציפר וניקול ראידמן צילום: אוראל כהן
הכניסה לבית ברחוב ביאליק 9 בתל אביב הכניסה לבית ברחוב ביאליק 9 בתל אביב צילום: אוראל כהן

 

 

גרטלר, המתגורר בלונדון, הוא משקיע נדל"ן המחזיק בישראל במספר בתי מלון, ביניהם קרלטון ת"א, מטרופוליטן, סבוי ומרקיור; הוא אחד מאנשי העסקים שכיכבו בעבר ב"רשימות המיליונרים" שהכין נתניהו בכתב ידו - ושנחשפו בידיעות אחרונות - שכללה תורמים יהודים עשירים ברחבי העולם.

 

בשנים 2012 ו-2014 היה גרטלר בין תורמיו של נתניהו, כשהאחרון התמודד במערכות בחירות פנימיות בליכוד; באותן שנים תרם גרטלר גם לח"כ משה בוגי יעלון, בעת שזה התמודד בפריימריז של המפלגה. גרטלר נחשב לפינלתרופ ותורם למטרות שונות, ואשתו קנדידה מתמקדת בפילנתרופיה בתחום האומנות.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x