$
בארץ

סנופ דוג יקדם את חברת הקנביס הישראלית Seedo

המוזיקאי האמריקאי יסייע בחשיפת החברה, שנסחרת בבורסה המשנית בארה"ב -ה-OTC, והטכנולוגיה שפיתחה - מכונות ביתיות ותעשייתיות אוטומטיות לגידול קנאביס לא מרוסס, שחוסכת כ-90% שימוש במים

צלי גרינברג 12:1422.10.19

הראפר האמריקני 'סנופ דוג' (Snoop Dogg) יקדם את חברת הקנאביס הציבורית Seedo, הנסחרת בבורסה המשנית בארה"ב (OTC) ומפתחת מכונות ביתיות ותעשייתיות לגידול קנאביס באופן אוטומטי, לגידול קנאביס לא מרוסס, שחוסכת כ-90% שימוש במים.

 

 

 

שיתוף הפעולה נוצר עקב תמיכת האמן בלגליזציה וקידום גידול קנאביס נקי מחומרי הדברה. במסגרתו, יתרום סנופ דוג מכשירים אוטומטיים ביתיים של סידו - המיועדים לגידול קנאביס, לקהילות מקומיות וארגונים שכונתיים בעיר הולדתו לונג ביץ' שבקליפורניה, ארה"ב.

 

עוד בתכנון, שסנופ יציג ויקדם את מוצרי החברה בסרטונים בהשתתפותו, יגיע לאירועים שונים עם אנשי סידו ויסייע בשיווק מותג החברה.

 

מהחברה לא נמסר מהו הסכום, אם בכלל, ששולם לסנופ דוג עבור הקידום השיווקי.

seedo - רובוט גידול קנאביס seedo - רובוט גידול קנאביס צילום: רז מנשה

 

ללא ריסוס, וחסכון של 90% במים

 

חברת סידו הישראלית מפתחת טכנולוגיות גידול הידרופוניות אוטומטיות ללא תלות מזג אויר, ללא ריסוס ועם חסכון של כ-90% במים. הטכנולוגיה האוטומאטית מאפשרת גידול של צמחים וירקות שונים ביניהם גם צמח הקנאביס הרפואי, מופצת בארה"ב ואירופה דרך האינטרנט ובאמצעות חברות הפצה.  

 

המכונות האוטומטיות של החברה מגדלות את התוצרת מהזריעה ועד הקציר, כאשר תהליך הגידול נשלט באמצעות אפליקציה ומנוהל על ידי טכנולוגיית בינה מלאכותית (AI) - המפענחת את מצב וצרכי הצמח על ידי ניתוח תמונות שלו, שמועברות ע"י מצלמה הממוקמת בתוך המתקן. כך האלגוריתם קובע מינון מדויק של דישון, השקיה וטמפרטורות גידול.

 

הראפר סנופ דוג הראפר סנופ דוג צילום: YouTube Spotligh

 

סנופ דוג מסר במסגרת הודעת החברה, כי "נעודד מעבר לאורח חיים בריא יותר על ידי אספקת טכנולוגיות גידול לקהילות. הטכנולוגיות מאפשרות לגדל תוצרת באזורים עירוניים, לחסוך בעלויות ולחלוק את התוצרת עם הקהילה".

 

זוהר לוי, מנכ"ל סידו, מסר כי "הקהל הבינלאומי שיש לסנופ ברחבי העולם, כמו גם השפעתו על קהל חובבי הקנאביס והפופולאריות שלו ברשתות החברתיות, יסייעו לחברה לצמוח. ישנה התאמה מלאה בין מוצרי סידו לבין האג'נדה שמקדם סנופ".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x