$
בארץ

ממגדל העמק לאטלנטה: פולימר לוג'יסטיקס נמכרת לטוסקה האמריקאית

פעילות המשטחים לשימוש חוזר שפיתחה החברה תפוצל ליחידה נפרדת, שינהל מייסדה גדעון פיינר. פולימר לוג'יסטיקס מעסיקה בישראל כ־100 עובדים, והכנסותיה מוערכות ב־100 מיליון דולר

נווית זומר 08:3417.10.19

טוסקה האמריקאית, חברה מובילה לפיתוח אריזות לשימוש חוזר, קונה את פולימר לוג'יסטיקס ממגדל העמק, מפתחת ארגזי פלסטיק בעלי גלגלים לרשתות שיווק המשמשים לתצוגה ואחסון, המשווקת לקמעונאיות ענק כמו וולמארט. תנאי העסקה לא נמסרו.

 

 

 

טוסקה הוקמה לפני 60 שנה, ולה מעל 950 עובדים וכ־14 מרכזי שירות בארה"ב. היא מספקת מארזים לשימוש חוזר למגוון מוצרים, בהם ביצים, בשר, עופות, תוצרת חקלאית טרייה וגבינות. החברה עובדת עם הרשתות והספקים הגדולים בארה"ב ומספקת להם פתרונות למשלוח תוצרת טרייה הכוללים פחות אריזות.

 

מערכת ה"אריזות פלסטיק לשימוש חוזר" שלה (RPC ,Reusable Plastic Container) מאפשרת להעביר מוצר טרי מהמקור למדף תוך הוזלת האריזות והעבודה, שמירת האיכות וייעול שרשרת האספקה הכוללת. לפני שנתיים היא נמכרה לקרן אייפקס העולמית.

 

 

כיתוב: ארגזים דמויי עץ של חברת פולימר לוג'יסטיקס בוול מארט כיתוב: ארגזים דמויי עץ של חברת פולימר לוג'יסטיקס בוול מארט צילום: יח"צ

 

פולימר לוג'יסטיקס, שהוקמה ב־1994, נמצאת בבעלות משקיעים פרטיים, בהם צבי ימיני, משה מזרחי, גדעון פיינר וקרן שמרוק. היא מעסיקה בישראל כ־100 עובדים, והכנסותיה מוערכות ב־100 מיליון דולר בשנה. החברה מובילה בפיתוח טכנולוגיות ומארזים מוכנים לקמעונאות. מפעל הייצור נמצא כאמור במגדל העמק, והחברה פועלת בארה"ב, בריטניה ואירופה.

 

רכישת פולימר תרחיב את פריסתה של טוסקה ותגדיל את סל מוצריה. עם השלמתה מתכוונת טוסקה לפצל את פעילות משטחי ה־Cleanpal לשימוש חוזר של פולימר ליחידה עסקית נפרדת בחברה. מייסד ומנכ"ל פולימר, גדעון פיינר, יהיה מנכ"ל היחידה.

 

מנכ"ל טוסקה, אריק פרנק, מסר: "פולימר היא ספקית מובילה, עם טביעת רגל בינלאומית רחבה, החולקת עימנו את ערך החדשנות. כל אלה יאפשרו לנו לשפר משמעותית את פריסתנו הגיאוגרפית ולהציע ללקוחותינו קו מוצרים מורחב, כדי לענות טוב יותר על צורכיהם".

 

פיינר ציין: "אני נרגש מהאפשרויות שייווצרו בחברה המשולבת ומצפה להיכנס לתפקיד החדש ביחידת ה־Cleanpal המתוכננת".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x