$
בארץ

בלעדי לכלכליסט

מתמודדים חדשים על תפקיד מנכ"ל נת"ע

רשימת המועמדים להחליף את מנכ"ל החברה הפורש יהודה בר־און רק הולכת ומתארכת: בינהם מנכ"ל תחנת הכוח הפרטית IPM, מנכ"ל החברה הממשלתית מקורות ייזום ומנכ"ל חברת נתיבי איילון לשעבר

ליאור גוטמן 07:3510.09.19
רשימת המועמדים להחליף את מנכ"ל נת"ע יהודה בר־און רק הולכת ומתארכת. ל"כלכליסט" נודע שאסף ויטמן, מנכ"ל תחנת הכוח הפרטית IPM שאמורה לקום בבאר טוביה, הוזכר כאחד המועמדים לתפקיד. ויטמן, בעברו מנהל הרשות לפיתוח ירושלים והציר הכלכלי בוושינגטון, סירב להתייחס למועמדותו.

 

שם נוסף שעלה אתמול הוא אהוד הלל, מנכ"ל החברה הממשלתית מקורות ייזום עד נובמבר האחרון. הלל שימש בעבר כמנכ"ל חברת הלוגיסטיקה כימוטל והגיע למקורות ייזום באמצע 2016, אחרי שהתברר שמתקן ההתפלה שהיא הקימה בצרות. במסגרת עבודתו הוא סייע לייצב את החברה. בשיחה עם "כלכליסט" הודה הלל שטרם החליט לגבי התמודדתו.

 

יהודה בר און מנכ"ל נת"ע הפורש יהודה בר און מנכ"ל נת"ע הפורש צילום: תומי הרפז

 

שם שלישי שעלה אתמול כמועמד שאולי יילקח בחשבון הוא מנכ"ל חברת נתיבי איילון לשעבר אבי חודין. חודין שימש בעבר גם כאחראי על קשרי ממשל, רשויות מקומיות וקהילה ב־‏MTS‏, החברה ששישמה כזכיינית הרכבת הקלה בתל אביב. קודם לכן שימש כמנכ"ל עיריית הרצליה. לא היה ניתן להשיג את תגובתו.

 

אלה מצטרפים לרשימת המועמדים הבולטים, הכוללת את מנכ"ל יפה נוף החיפאית אבישי כהן, סמנכ"ל רכבת ישראל הפורש עמית צלקה ומנכ"ל נמל אשדוד לשעבר יצחק בלומנטל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x