$
בארץ

שקד על התערבות נתניהו במפלגות הימין: "מי שיקבע הוא הציבור"

יו"ר הימין החדש הגיבה לדיווחים על כך שנתניהו פנה ליו"ר איחוד מפלגות הימין שר החינוך רפי פרץ בבקשה שלא יוותר על המקום הראשון ברשימה המאוחדת; בנט: "אני מקווה שראשי מפלגות הימין יגידו כן להצעות שלנו, זה הדבר הנכון לעשות - לשים את האינטרסים האישיים בצד ולסגור"

צבי זרחיה 13:0322.07.19

יו"ר הימין החדש איילת שקד הגיבה לפני שעה קלה (ב') על מאמצי ההתערבות של ראש הממשלה בנימין נתניהו בסוגייה מי יעמוד בראש מפלגת ימין מאוחדת ואמרה כי "אנחנו חיים במדינה דמוקרטית, מי שייקבע בעניין הזה הוא הציבור בלבד".

 

 

 

שקד הגיבה לדיווחים על כך שנתניהו פנה ליו"ר איחוד מפלגות הימין שר החינוך רפי פרץ בבקשה שלא יוותר על המקום הראשון ברשימה המאוחדת. שקד דורשת לעמוד בראש הרשימה המאוחדת, לבחור ראשונה את התיק הבכיר שיוצע בממשלה הבאה, ולשבץ את המועמדים בשיטת ה"ריצ'-רץ'". באיחוד מפלגות הימין דוחים כעת את הדרישות הללו והרב פרץ מסרב לוותר על המקום הראשון.

 

 

איילת שקד ונפתלי בנט אמש איילת שקד ונפתלי בנט אמש צילום: ynet

 

שקד ופרץ שוחחו הבוקר והיא אמרה כי "לעניין פוליטי - שוחחתי הבוקר עם הרב רפי פרץ, יו״ר הבית היהודי. היתה שיחה מאוד טובה ופתוחה, וקבענו להיפגש בימים הקרובים כדי לשתף פעולה ולהקים גוש ימין גדול ומאוחד".

 

נפתלי בנט: "אלה ימים מכריעים לשלטון הימין ולמדינת ישראל בכלל. בימים האחרונים אנחנו משוחחים עם כל ראשי מפלגות הימין כדי שייכנסו לגוש טכני גדול של הימין בראשות איילת. העברנו הצעה קונקרטית לבית היהודי, הצעה הוגנת על בסיס שיוויוני. אפשר מבחינתנו הערב לסגור. הכדור אצלם. אני מקווה שהם יגידו כן, זה הדבר הנכון לעשות - לשים את האינטרסים האישיים בצד ולסגור".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x