שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

ברק תקף את נתניהו, וחשף בטעות את מספר האשראי

אהוד ברק שבילה עם חבריו למפלגת ישראל דמוקרטית בפלאפל "הקוסם" בתל אביב לגלג על ראש הממשלה, הסביר לו כיצד להשתמש בארנק - ועל הדרך חשף את פרטי כרטיס האשראי שלו. הוא נאלץ לבטל את הכרטיס ולהחליפו

יובל קרני, ynet 11:5016.07.19

אהוד ברק חשף אתמול (יום ב') בטעות את מספר כרטיס האשראי שלו בעת שלגלג על ראש הממשלה בנימין נתניהו והסביר לו כיצד להשתמש בארנק. זה קרה בעת שבילה עם חבריו למפלגת ישראל דמוקרטית בפלאפל "הקוסם" בתל אביב. הוא נאלץ לבטל את הכרטיס ולהחליפו לאחר שמספר כרטיס האשראי נפוץ בתמונה מהסרטון ברשתות החברתיות.

 

אהוד ברק חשף בטעות את כרטיס האשראי אהוד ברק חשף בטעות את כרטיס האשראי

 

"טוב, תראה ביבי. פה קודם כל אנחנו בתור לפלאפל, פה זה אמיתי, אנחנו באמת כאן, זה לא מסך ירוק מאחוריי", אמר ברק, "פה יש לא מאחז עיניים אלא קוסם אמיתי, קוסם של פלאפל. אני רוצה ללמד אותך, זה כרטיס אשראי ככה זה נראה צריך להחזיק את זה בכיס, וזה כסף מזומן. ככה זה נראה כשצריך לשלם. אני עכשיו מזמין את כולם לפלאפל, ואתה תראה, כשאני מתחייב זה קורה. ביבי, ככה מסיימים את זה, אתה לוקח את הכרטיס בחזרה פנימה ואם אתה רוצה - אתה שומר את הקבלה, אם אתה לא רוצה אתה יכול לזרוק".

 

ברשתות החברתיות לגלגו על ברק ועל חשיפת פרטי האשראי. אחד הגולשים כתב: "יאללה חברים, מסגרת של 2.3 מיליון דולר, פיצות לכולם!", גולש אחר הציע להשתמש בכרטיס האשראי של ברק לכבוד אמזון פריים דיי: "אז אהוד ברק פרסם את הכרטיס אשראי שלו לעיני כל. Happy prime day".

 

בעקבות האירוע שגרר את ביטול הכרטיס, נמסר ממפלגת ישראל דמוקרטית כי "הגיע הזמן שלאזרחי ישראל יהיה ראש ממשלה עם כרטיס אשראי".  

 

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x