$
בארץ

הרכש החדש: נכדתו של רבין מצטרפת לאהוד ברק

נעה רוטמן (בן ארצי), נכדתו של ראש הממשלה לשעבר יצחק רבין, מצטרפת לפוליטיקה במפלגתו החדשה של אהוד ברק: "היו לי מחלוקות וגם כעסים, אבל זה הזמן לאנשים אמיצים ונחושים"

מורן אזולאי, ynet 09:1401.07.19

נעה רוטמן (בן ארצי), נכדתו של ראש הממשלה לשעבר יצחק רבין ז"ל, מצטרפת למפלגתו החדשה של ראש הממשלה ושר הביטחון לשעבר, אהוד ברק.

 

 

 

רוטמן, עורכת דין ותסריטאית בת 42, נשואה לאלדד רוטמן יזם היי-טק, אמא לעומר (11), אלונה (8) ועמליה (3). היא שירתה כקצינה בחיל האוויר ובעלת תואר במשפטים וממשל. רוטמן כתבה את סדרות הטלוויזיה "ילדי ראש הממשלה" ו"פמת"א".

 

"ההחלטה להצטרף לעשייה הפוליטית לא הייתה פשוטה", אמרה רוטמן, "אבל אי אפשר עוד לשבת מנגד. אני מכירה מקרוב, מקרוב מאוד, את מחיר השנאה וההסתה. אסור להשלים עם ההקצנה בחברה הישראלית והיא איננה גזירת גורל. הגיע הזמן לקבל את ההכרעות הקשות בעבור הילדים שלנו ולהחזיר את הממלכתיות, הבושה והתקווה. אי אפשר עוד למשוך זמן ולצפות שמישהו אחר יעשה את העבודה במקומנו, זו המשמרת של בני הדור שלי. זה החינוך והערכים שקיבלתי ובמידה רבה זהו צעד מתבקש".

אהוד ברק ונועה רוטמן אהוד ברק ונועה רוטמן

 

 

היא התייחסה למערכת היחסים עם ברק בעבר שידעה גם רגעים קשים: "היו לי מחלוקות עם אהוד ברק. היו גם כעסים. אבל, זה הזמן לאנשים אמיצים ונחושים. בעלי ניסיון שלא מפחדים. שמוכנים לשלם את המחיר, שלא באים לחמם את הכיסא. נדמה לי שאנחנו ניצבים ברגע האחרון ממש על מנת להחזיר את ישראל למסלול. אם לא הייתי עושה מעשה כעת לא הייתי שלמה עם עצמי".

 

ברק אמר: "אני שמח מאוד על הצטרפותה של נעה. חובתנו להעביר את השרביט לדור הבא ולא להוריש להם את אותן הבעיות והאתגרים עמם המנהיגות הוותיקה היתה צריכה להתמודד. אני מתכוון לעשות את הכל על מנת לאתחל את המדינה מחדש על מנת שילדינו ונכדינו יזכו למציאות טובה יותר מההווה שלנו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x