שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

מתחת למחירון: המשטרה מכרה את הב.מ.וו היוקרתית של בנו של לב לבייב

רכב הב.מ.וו של זבולון לבייב דגם e 530 משנת ייצור 2018 נמכר בתמורה ל-301 אלף שקל, סכום הנמוך ב-39 אלף שקל מהמחיר שהמשטרה חשבה שתקבל במכירה פומבית

תומר גנון 20:0023.06.19

מתחת למחירון: המשטרה מכרה את הב.מ.וו היוקרתית של זבולון לבייב, בנו של היהלומן לב לבייב שנמצא ברוסיה, החשוד בעבירות הלבנת הון, מס ושיבוש הליכים בפרשת הברחת היהלומים לישראל בחברת LLD של אביו, בתמורה ל-301 אלף שקל. מדובר בסכום הנמוך ב-39 אלף שקל מהמחיר שהמשטרה חשבה שתקבל במכירה הפומבית שנערכה. זהות הרוכש לא ידועה.

 

הב.מ.וו של לבייב הבן, דגם e 530 משנת ייצור 2018, עוקלה ביחד עם נדל"ן וחשבונות בנק על ידי חוקרי היאחב"ל ורשות המסים, עם מעצרו בפרשה בחודש נובמבר האחרון. לבייב הבן, המיוצג על ידי עוה"ד אלון רון ואיילת לשם, הודיע לאחרונה למשטרה כי הוא מצא קונה פוטנציאלי בתמורה ל-288 אלף שקל.

 

 

ב.מ.וו 530 e ב.מ.וו 530 e

 

זבולון לבייב זבולון לבייב צילום: תומר גנון

 

 

אלא שבמשטרה חשבו שמדובר במחיר נמוך מדי, שאינו משקף את התמורה המקסימלית שניתן לקבל בגין הרכב היוקרתי. על פי הערכת המשטרה, כפי שהיא הוצגה לבית המשפט, את הרכב היה ניתן למכור במכרז שצפוי להתפרסם בתוך כשבועיים במחיר של כ-340 אלף שקל. אלא שכאמור במכירה הפומבית התקבל סכום נמוך יותר.

 

כפי שנחשף ב"כלכליסט", בידי המשטרה ישנם נכסים נוספים של לבייב בשווי מיליוני שקלים. כך למשל במסגרת החקירה הוקפאו כ-810 אלף שקלים בפיקדון דולרי בבנק איגוד; זכויות לדירה 100 מ"ר בפרויקט "הגוש הגדול" בסמוך לחוף הים בצפון ת"א; שני נכסים, בגודל דונם כך אחד, בסביון; וכן בית מגורים בקריית מלאכי.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x