$
בארץ

"למנוע ממקדונלד'ס להשתתף במכרז נתב"ג: אידיאולוגיה שמאלנית רדיקלית"

במחאה על מדיניות הרשת שקבעה כי לא יפתח סניף בשטחים, הציב היום פורום נכי צה"ל שלטים בכניסה לסניפי הרשת בת"א המתריעים על "כניסה לשטח M"; לדברי יו"ר הפורום: "יו"ר מקדונלד'ס משתמש באידיאולגיה שמאלנית רדיקלית במטרה לפגוע בציבור שלם ממדינת ישראל"; ממקדונלד'ס נמסר בתגובה: "אין לנו זיכיון לגדה"

אורנה יפת 13:3204.06.19

פורום נכי צה"ל למען בטחון ישראל הודיע כי הוא הגוף שעומד מאחורי השלטים שהוצבו הבוקר (ג') בכניסה לסניפי מקדונלד'ס ברחבי ת"א, המתריעים על "כניסה לשטח M" - שהוצבו במחאה על הודעת יו"ר הרשת עמרי פדן, כי היא לא תפתח סניף באריאל.  

 

על שלטי הענק בכניסה לסניפי הרשת כתבו המוחים כי מקדונלד'ס מחרימה חלקים ממדינת ישראל. לדברי יו"ר הפורום לירן ברוך, "יו"ר מקדונלד'ס עמרי פדן משתמש באידיאולגיה שמאלנית רדיקלית במטרה לפגוע בציבור שלם ממדינת ישראל".

המחאה נגד מקדונלד'ס המחאה נגד מקדונלד'ס צילום: יח"צ

 

פורום נכי צה"ל ביצע את הפעולה כמחאה וניסיון לפגוע בהשתתפות מקדונלד'ס במכרז רשות שדות התעופה לפתיחת סניף בנתב"ג, בטענה שיש למנוע מהרשת להשתתף במכרז מדינה, בזמן שהיא מחרימה חלקים מהמדינה.

 

בהודעה רשמית אשר פורסמה בעמוד הפייסבוק של הפורום נכתב: "חברים יקרים, פורום נכי צה"ל מורכב ממאות לוחמים אשר נפצעו במסגרת פעילות המבצעית בזמן שהם מגינים על כל חלקי מדינת ישראל. מדינת ישראל היא הבית שלנו, היא יקרה לנו, ובדיוק בגלל זה אנחנו לא יכולים להמשיך ולשתוק שיש מי שמנסים לפגוע בנו. ההחלטה של מקדונלד'ס לא לפתוח סניפים מעבר לקו הירוק היא בזויה, אבל אם עמרי פדן שעומד בראש החברה והיה ממקימי שלום עכשיו רוצה לעשות כך - זאת זכותו.

 

"אבל במדינת ישראל יש חוק - חוק החרם. אז החגיגה הזאת מסתיימת היום. המחשבה שחברה שמחרימה חלקים ממדינת ישראל תתמודד במכרז ממשלתי ותעמוד גאה בשער היציאה של מדינת ישראל היא לא נסבלת. עמרי פדן חייב להבין שלאידיאולוגיה שלו יש מחיר - והיום אנחנו מגישים לו את החשבון. 

 

"מזמינים אתכם להצטרף אלינו לדרישה לממשלת ישראל - יו"ר מקדונלד'ס עמרי פדן משתמש באידיאולגיה שמאלנית רדיקלית במטרה לפגוע בציבור שלם ממדינת ישראל. מינעו ממקדונלדס מלהשתתף במכרז נתב"ג, תעצרו את הטירוף".

 

ממקדונלד'ס נמסר בתגובה: "אין לנו זיכיון לגדה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x