$
בארץ

סמוטריץ' על תיק המשפטים: "נשיב את משפט התורה"

בדברים שנשא אמש בישיבת מרכז הרב הבהיר יו"ר האיחוד הלאומי למה הוא שואף: "אנחנו רוצים את תיק המשפטים כי אנחנו רוצים 'אשיבה שופטייך כבראשונה'. אנחנו רוצים להשיב את משפט התורה על מכונו"

עמיחי אתאלי, ידיעות אחרונות 07:5403.06.19

פיטוריהם של בנט ושקד הכניסו את גוש הימין כולו לטלטלה. יו"ר האיחוד הלאומי, ח"כ בצלאל סמוטריץ', שב ואמר כי הוא מעוניין ברשימת ימין מאוחדת ורחבה, אך לא חסך ביקורת מאיילת שקד והבהיר כי הוא יתנגד להצבתה בראש רשימה משותפת.

 

 

 

"איילת נטשה, פילגה, ריסקה ועשתה טעות שגרמה לכל המדינה להיות בסחרור. את רוצה לחזור? אפשר לשקול בצורה חיובית, אבל אני לא חושב שיש סיבה בעולם שתהיי מספר 1", אמר לגל"צ.

ח"כ בצלאל סמוטריץ' ח"כ בצלאל סמוטריץ' צילום: עומר מסינגר

 

 

באיחוד מפלגות הימין דרשו אתמול לקבל את תיקי המשפטים והחינוך לסמוטריץ' ולרב רפי פרץ. בדברים שנשא אמש בישיבת מרכז הרב הבהיר סמוטריץ' למה הוא שואף: "אנחנו רוצים את תיק המשפטים כי אנחנו רוצים 'אשיבה שופטייך כבראשונה'. אנחנו רוצים להשיב את משפט התורה על מכונו".

 

הוא הוסיף כי "בסוף השבוע התפרסם שתוכניתו של הנשיא טראמפ תכלול את אבו דיס כבירת המדינה הפלסטינית, שלא תקום חלילה. ירושלים לא תחולק, לא כסיסמה. אין דבר כזה השכונות הערביות של ירושלים. את הלב אי אפשר לחלק".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x