$
בארץ

יאיר נתניהו: אבא שלי סידר לליברמן ב-2009 את מינוי היועמ"ש

נתניהו הבן אמר כי יו"ר ישראל ביתנו דרש מאביו למנות את יהודה וינשטיין לתפקיד, כדי שיסייע לו משפטית לכאורה. ישראל ביתנו: "שיא חדש בשקרים ופרנויות, קחו פסיכיאטר"; מטעמו של יאיר נתניהו נמסר: "התגובה מתבססת על דברים שנאמרו בשיח הציבורי ב-2015"; וינשטיין: להד"ם

יובל קרני ושחר חי 10:3530.05.19

בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, תקף הבוקר (ה') בחריפות את יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן. בציוץ בטוויטר שבו פרסם צילום מסך של כתבה על אודות "המניעים הנסתרים של ליברמן", שכותרתה "עד אחד נעלם, עד אחר התאבד - היו כל מיני מקרים משונים בתיק הזה", הוא טען כי ב-2009 דרש ליברמן מנתניהו למנות את יהודה וינשטיין ליועץ המשפטי לממשלה, כדי שיסייע לו משפטית, לכאורה.

 

אביגדור ליברמן ויאיר נתניהו אביגדור ליברמן ויאיר נתניהו צילום: עמית שאבי, יריב כץ

  

 

 

מישראל ביתנו נמסר: "מאז 1999 ועד היום מעולם לא העלנו כל דרישה במשא ומתן הקואליציוני בנוגע לבחירת יועץ משפטי לממשלה. הטענה האחרונה בנדון היא שיא חדש בשקרים ובפרנויות מבית המדרש של לשכת ראש הממשלה ומקורביו. אנו מציעים למטה הליכוד לצרף באופן דחוף פסיכיאטר בעל שם וניסיון מוכח".

  

מטעמו של יאיר נתניהו נמסר: "ב-2009 יאיר היה תלמיד תיכון שלא היה מעורב בכלל בעניינים פוליטיים. התגובה לעמוס שוקן מתבססת על דברים שנאמרו בשיח הציבורי בשנת 2015 סביב פרסום ספרה של עו"ד אביה אלף 'תיק ליברמן'".

 

בראיון לחדשות 13 הגיב יהודה וינשטיין על הדברים, וטען כי לא הכיר את אביגדור ליברמן לפני שהתמנה לתפקיד ולא דיבר איתו מעולם לפני כן, וכי אף אחד לא פנה אליו בעניין. בנוסף טען וינשטיין כי היה חוזר על ההחלטה לסגור את תיקיו של ליברמן "עוד 10 פעמים, גם היום".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x