שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

מפלגת העבודה סיימה את הבחירות עם גרעון של 4 מיליון שקל

מנכ"ל המפלגה עדכן את חברי ההנהלה באפשרויות והצעדים לכיסוי הגרעון בהן, מעבר למשרדים קטנים, צמצום התקשרויות עם ספקים ונותני שירות וסגירת סניפי מפלגה מסוימים. בתוך כך, הפריימריז לעבודה יוקדמו

צבי זרחיה ו-ynet 16:3817.04.19

הנהלת מפלגת העבודה מכונסת בשעה זו על מנת לדון בצעדים לכיסוי גרעון של 4 מיליון שקל שנצבר בבחירות לכנסת ה-21.

 

לפי הערכות, עלות הקמפיין של המפלגה היתה מעל 30 מיליון שקל. לנוכח ירידה במנדטים תקבל המפלגה מימון בחירות של 18.6 מיליון שקל. כפי שנחשף ב"כלכליסט" היא קיבלה מענק של 3 מיליון שקל מחברת הנדל"ן של המפלגה "בתי ארלוזרוב". מימון של כ-4.7 מיליון שקל יכוסה מהמימון השוטף שמקבלת המפלגה עדיין בכנסת ה-20 עם 19 מנדטים.

 

 

 

 

אבי גבאי  במהלך מסע הבחירות אבי גבאי במהלך מסע הבחירות צילום: עמית שאבי

 

מנכ"ל המפלגה עדכן את חברי ההנהלה בגובה הגירעון ובבחינת האפשרויות והצעדים לכיסויו, כגון: מעבר למשרדים קטנים, צמצום התקשרויות עם ספקים ונותני שירות, סגירת סניפי מפלגה מסוימים וצעדים נדרשים נוספים, על מנת שמפלגת העבודה תמשיך להתנהל באחריות כלכלית, ולעמוד ביעד - לסגור את הגרעון בתוך שלוש שנים.

 

יצויין כי מימון המפלגות החודשי שתקבל המפלגה מהכנסת עומד על 581 אלף שקל בחודש כלומר 6.972 מיליון שקל בשנה. בנוסף לכך, תקבל המפלגה מהכנסת כסף לכיסוי משכורות של חלק מעובדי הסיעה.

 

הפריימריז לעבודה יוקדמו

 

בתוך כך, הבחירות המקדימות לראשות מפלגת העבודה יוקדמו - זאת על רקע הקריסה בבחירות שהביאה לשיא שלילי של שישה מנדטים. עם זאת, טרם נקבע תאריך - אך בקרוב ייערכו התייעצויות עם המועמדים על תאריך מוסכם. אחת האפשרויות שנדונו היא לקיים את הבחירות אחרי חג הסוכות.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x