שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

ועדי ההסתדרות מינו את אשתו של היו"ר בר דוד למנכ"לית עמותה שפועלת תחת כנפי הארגון

הילה קניסטר בר דוד נבחרה לתפקיד המנכ"לית של עמותת שחר און. בהסתדרות טוענים: בר דוד עובדת קרוב ל-20 שנה בעמותה ומילאה בה תפקידים בכירים

ליאור גוטמן 21:0915.04.19
ועדי העובדים שחברים בדירקטוריון עמותת "שחר און" בחרו לאחרונה בהילה קניסטר בר-דוד לתפקיד המנכ"לית. המהלך, שפורסם בערוץ 12, נרשם במציאות בה עמותת "שחר און" פועלת תחת כנפי ההסתדרות הכללית, מה גם שבר דוד היא בת זוגו של יו"ר הארגון הנכנס, ארנון בר דוד, שמונה לתפקידו רק במרץ האחרון, זאת תוך החלפתו של היו"ר היוצא אבי ניסנקורן, שמונה כחבר כנסת במפלגת "כחול לבן".

 

עיון באתר העמותה מעלה שהיא מתמקדת בהנגשת "סמינרים וכנסים מקצועיים בארץ או בחו”ל, זאת על מנת "לרכוש ידע מקצועי במקומות שונים בעולם". בדבר המנכ"לית של בר דוד היא מצהירה שהעמותה הצליחה בשנה האחרונה "לשנות את תנאי הזכאות לקורסים ולסמינרים השונים על מנת שיותר עמיתים יוכלו לקחת חלק בפרויקטים אלו. בשנה שלפנינו נמשיך לפעול לטובת שוויון מגדרי בחברה הישראלית ונמשיך להוביל קידום נשים במגזר הציבורי. זו תהיה השנה התשיעית שבה נוציא לפועל את פרויקט העצמה נשית הגדול בישראל"

ארנון בר דוד ארנון בר דוד צילום: אוראל כהן

 

 

בהסתדרות דוחים רמיזות כאילו יש קשר בין מינויה של בר דוד לראש העמותה לבין העובדה שהיא בת זוגו של היו"ר הנכנס, ומסרו בתגובה ש"בר דוד עובדת בחברת שחר און כבר קרוב לעשרים שנה, כאשר 12 שנים מתוכן היא שימשה כסמנכ"לית ובשנה האחרונה כמשנה למנכ"ל. בעקבות מינויו של עו"ד אופיר אלקלעי לתפקיד יו"ר מטה המעבר של יו"ר ההסתדרות, הוחלט לבחון את מועמדותה של בר-דוד, כמי שצמחה בעמותה ומילאה בה תפקידים בכירים לאורך שני עשורים, לאיוש תפקיד המנכ"ל".

 

השורה התחתונה מבחינתם היא ש"בר-דוד נבחרה לתפקיד על ידי עשרות חברי מועצת המנהלים של העמותות לקידום מקצועי, בזכות פועלה רב השנים לקידום ולטיפוח מקצועי של עובדים ולאור תרומתה יוצאת הדופן להצלחתו של פרויקט 'עוצמה נשית' - המיזם הגדול ביותר במגזר הציבורי לפיתוח מנהיגות נשית".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x