$
בארץ

בחירות 2019

שי באב"ד בודק: האם גנץ נפגש עם אנשי אגף התקציבים

מנכ"ל האוצר מבקש מהממונה על האגף לבדוק את הנושא בעקבות ההתבטאות של ראש מפלגת כחול לבן: "אני יושב עם אנשי האוצר ויודע מה קורה, בשנה הבאה קטסטרופה. כחלון לא רוצה להיות שר האוצר שמחליף את כחלון!"

רוני רוזנפלד 13:2319.03.19

מנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד התייחס לפרסומים ולפיהם התקיימו פגישות בין יו"ר מפלגת כחול לבן בני גנץ לנציגי אגף תקציבים, בנושאים מקצועיים שבהם עוסק המשרד.

 

במכתב ששלח לממונה על התקציבים שאול מרידור כתב באב"ד: "לאחר ששוחחתי עם המשנה ליועמ"ש רז נזרי ועם ראש אגף משמעת בנציבות שירות המדינה גיא דוד על אודות פרסום זה, הריני פונה אליך לעשות בירור מעמיק בקרב עובדי האגף, ולעדכן אם נערכה פגישה או שיחה בינך או בין מי מאנשיך לבין מר גנץ, כפי שהאחרון התבטא. ככל שנערכה פגישה או שיחה, אבקש לדעת את תוכנה".

 

 

בני גנץ, ראש מפלגת כחול לבן בני גנץ, ראש מפלגת כחול לבן צילום: צילום מסך

 

בהקלטה שפורסמה אתמול אמר גנץ: "אני יושב עם אנשי האוצר, אני יושב עם אנשי תקציבים, אני יודע מה קורה, בשנה הבאה קטסטרופה, כחלון לא רוצה להחליף את עצמו. כחלון לא רוצה להיות שר האוצר שמחליף את כחלון!"

 

לדברי באב"ד, אם אכן התקיימו פגישות כאלה, מדובר באירוע חמור, שמשמעותו "התערבות בוטה, לכאורה, של עובדי האוצר בהליך הבחירות, ובניגוד להוראות התקשי"ר".

 

בטרם מונה לתפקיד מנכ"ל האוצר היה באב"ד מיועד להיות מספר 11 במפלגת כולנו. בחודשים האחרונים שוררת מתיחות והוטחו האשמות הדדיות בצמרת האוצר, על רקע הגירעון הגבוה.

 

 

המכתב של שי באב"ד לשאול מרידור המכתב של שי באב"ד לשאול מרידור

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x