$
בארץ

עיצומים במערך הטכנולוגי של רשות המסים: אין תקשורת במשרדי המס השונים

ועד העובדים של שע"מ טוען כי הנהלת הרשות לא עומדת בהתחייבויותיה, ביניהן לקלוט 15 עובדים חדשים, במסגרת פרויקט "חממה" שמעסיק כיום עובדים חיצוניים הכפופים לעובדי הרשות

עמרי מילמן 12:1403.03.19

עובדי מערך שע"ם (שירות עיבודים ממוכנים), האחראי על התקשורת והטכנולוגיה ברשות המסים, פתחו בסוף השבוע שעבר בעיצומים. כך נודע ל"כלכליסט".

 

 

 

העיצומים משבשים את כל עבודת הרשות, מאחר ולא ניתן כל מענה לבעיות טכנולוגיות של עובדי הרשות או של המייצגים - עורכי הדין ורואי החשבון -  שעובדים מול גופי הרשות השונים. למעשה אין תקשורת במשרדי המס השונים.

 

 

 צילום: טל שחר

 

ועד העובדים של שע"מ טוען כי הנהלת הרשות לא עומדת בהתחייבויותיה ביניהן לקלוט 15 עובדים חדשים, במסגרת פרויקט "חממה" שמעסיק כיום עובדים חיצוניים הכפופים לעובדי הרשות.

 

עוד דורשים בוועד כי המהלך לשינוי מבנה ארגוני שמקדמת ההנהלה כעת ייעשה באמצעות חברת ייעוץ חיצונית תוך היוועצות עם הוועד וכן שתעצר העסקת היועצים החיצוניים על חשבון עובדי שע"מ.

 

מרשות המסים נמסר: "הנהלות רשות המסים ושע"מ פועלות בשיתוף פעולה ושקיפות מול הוועד והעובדים. שע"מ ועובדיו מצויים בפתחו של תהליך בחינה ושינוי אסטרטגי שיעשה בשיתוף עם העובדים המהווים נכס חשוב של הארגון".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x